TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odavno nije bilo ovoliko postova i rasprave na topicu TNPL i to me veseli, možda je i ovo znak buđenja uspavanog diva…

PAKTOR D.O.O. 1,74% 10.881,00

PAKTOR D.O.O.
10.221 1,63
Od 01.09. do danas.
Prodali jesu no ništa to ne mora značiti. Kad će izvješće?

who dares, wins

Ovdje se puno nagađa i plasiraju se štetne i neprovjerene informacije, kao iskrcava se Paktor danima, a u TOP 10 se ništa ne vidi…

Ne znam koega gdje vi gledate, ali ovako stoje stvari:

Paktor je od 30.9. prodao 578 komada.
Danas 28, jučer 42, prekjučer 175…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Odavno nije bilo ovoliko postova i rasprave na topicu TNPL i to me veseli, možda je i ovo znak buđenja uspavanog diva…

Možda. A možda se probudio crv sumnje u vlastite odluke.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Da nije stečaj u pitanju kad je toliko šuplja kupnja, ako uopće ima još koga.! [embarass]

Uhljebe na ulicu!!!!!

TNPL-r-a

PEG=0,008

Šta drugo reći [thumbsup]

Shoping

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Baltic Exchange Dry Index 3001 UP 84
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4774 UP 197
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2950 UP 107
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1862 DOWN 13
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 908 DOWN 18


Da nije stečaj u pitanju kad je toliko šuplja kupnja, ako uopće ima još koga.! [embarass]

A da vi niste ludih gljiva imali za ručak…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Šteta što sam full u dionicama, mort ću nešto prodati da podebljam TNPL, jer on će prvi potegnuti 10% i više gore od svih bordara, sve ispod 1800 je trenutno na akciji…

Baltic Exchange Dry Index 3043 UP 42
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4842 UP 68
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3048 UP 98
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1852 DOWN 10
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 895 DOWN 13


Baltic Exchange Dry Index 3043 UP 42
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4842 UP 68
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3048 UP 98
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1852 DOWN 10
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 895 DOWN 13

Ovdje su drukeri najnervozniji, obzirom da kolegi za objavu BDI daju negativnu ocijenu 3%, kolega od mene imate stotku za trud. kada smo već kod postotaka BDI je se u zadnji mjesec dana oporavio prekok 55% od 1900-3043 (u floti TNPL je 6 bulkera i stižu još 4 uskoro ) , uz to je država odlučila rješiti problem subvencioniranja za gradnju brodava, raste nafta i oporavljaju se tankerski indeksi, ništa ne prognoziram već zaključite sami.

Evo, javio se i barba Banić iz umirovljeničkog izbjeglištva sa Iža, kaže da mu je svojedobno premijer Mateša na njegov plan privatizacije odgovorio " u ovoj situaciji u Zadru mi ne treba Onassis", pa kako premijer očito nije razumio ništa vratio se kući neobavljena posla (str.31 Slobodna).
Uglavanom, ima u štivu na 2 stranice A3 formata zanimljivih opservacija, no nema podataka tko je vlasnik 83% TNPL, i gdje je tu naš barba iz glavne uloge. Ovi iz Podravke su za ekipu iz TNPL djeca u pelenama.

New Report

Close