TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa taj ne može prodat 10000kom sljedeće dvije godine. He he.
Nije mu lako.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Pa taj ne može prodat 10000kom sljedeće dvije godine. He he.
Nije mu lako.

Nije niti ostalim dioničarima.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Tu ti se stari moj iskrcava Paktor (Lejo and company) – treći u top 10. Ima još 10291 komad. Očekujem dosta loš Q3 – valjda zato ovi i izlaze. Bida nema niti sada a što će biti nakon Q3 dragi Bog zna. Ulažite u znanje. Zašto platiti više – Tele2.

Da se Paktor zaista misli iskrcati učinio bi to tako da prije dobro napuhne dionicu,ovako sigurno neće jer su ove količine sitnice za igrača takvog kalibra.Što se tiče izvještaja sve se uglavnom već zna.
Neće tu biti nekog iznenađenja.

"Only dead fish swim with the stream"



Tu ti se stari moj iskrcava Paktor (Lejo and company) – treći u top 10. Ima još 10291 komad. Očekujem dosta loš Q3 – valjda zato ovi i izlaze. Bida nema niti sada a što će biti nakon Q3 dragi Bog zna. Ulažite u znanje. Zašto platiti više – Tele2.

Da se Paktor zaista misli iskrcati učinio bi to tako da prije dobro napuhne dionicu,ovako sigurno neće jer su ove količine sitnice za igrača takvog kalibra.Što se tiče izvještaja sve se uglavnom već zna.
Neće tu biti nekog iznenađenja.
[/quote]

Paktor se ne "misli iskrcati" – on se već iskrcava. Pitanje samo koliko i dokle. 1800 mu očigledno odgovara. Pitanje je dokle će ići. Obzirom na likvidnost i količinu bida ne vidim kako bi se mogao brže iskrcavati. Mogao je ići na dogovor sa fondovima što su sigurno i probali ali očigledno nije bilo interesa. Još kada se uzmu u obzir poruke od prošlog tjedna fond managera budućnost baš i nije blistava.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Ha, ha, ha, baš. Paktor se iskrcava na burzi po 50 komada dnevno, daj me malo poškakljaj [lol]


Ha, ha, ha, baš. Paktor se iskrcava na burzi po 50 komada dnevno, daj me malo poškakljaj [lol]

Možeš vjerovati ili ne ali pogledaj top 10 kako pomalo izlaze van. Bi Paktor više ali nema baš voljnih kupaca. Pazi da se ne bi osmijeh zaledio na licu – dolazi zima.

Danas su izgleda spustili letvicu. Što li to oni znaju da mi ne???

Još kada se uzme u obzir krajnje netransparentna uprav sklona svakakvim potezima na štetu malih dioničara + loš Q3 kvartal koji se očekuje + velika vjerojatnost daljnjeg lošeg poslovanja obzirom na krizu + šuškanje o delistiranju sa burze = RIB. Burza raste (na špekulacijama ali raste) a ovo stoji ko betonirano – zapravo lagano kliže na niže.

Kolega pogledajte činjenice i ulažite u znanje. Ne živite u iluzijama. One znaju biti pogubne.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

ČESTITAM DANAŠNJIM PRODAVAČIMA!

baltic Exchange Dry Index 2917 UP 85
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4577 UP 231
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2843 UP 54
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1875 DOWN 15
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 926 DOWN 16

da roko baš su se zaje…

obisi taj bdi mačku o rep


ČESTITAM DANAŠNJIM PRODAVAČIMA!

baltic Exchange Dry Index 2917 UP 85
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4577 UP 231
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2843 UP 54
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1875 DOWN 15
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 926 DOWN 16


i meni nije jasno ovaj iskrcaj iz TNPL

Nema potpore ili se varam

BDI nema veze sa tankerskom tako da su ovo gore same gluposti.BDTI je bitan, ali pošto ne znamo na kavim su ugovorima brodovi ni to nije uvjet.

Ovdje se puno nagađa i plasiraju se štetne i neprovjerene informacije, kao iskrcava se Paktor danima, a u TOP 10 se ništa ne vidi, zatim netko je jučer provalio nešto o delistiranju odjednom se ta provala počela ponavljati kao ozbiljna namjera, zati se izjavljue da BDI nema utjecaja na TNPL a u floti je mislim 8 bulkera i na njih se BDI odnosi možda ne na dnevnoj razini ali dugoročno svakako… naravno ovo je samo dio "opasnih i neprovjerenih informacija" koji pojedini forumaši iznose.

New Report

Close