TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


System42

To je dobra vijest al vjerovatno ne dovoljno dobra da pojedince ne spriječi da prodaju. A očito je da sve ovo što se događa je prodaja nekih malih igrača, a i shvačam ih, ipak je tnpl ostala dosta visoko a druge dionice su podosta pale. Treba nekad i promjene pa se vratiti u pravo vrijeme.
Al na tnpl nema za sada nikakve blokade,kao naprimjer kod leda gdje netko koči rast blokadom,ovdje izlazak u krivo vrijeme može skupo koštat.
A likvidnost je problem tu i tamo. Da je za nijansu veća likvidnost nebi škodilo. Al dobro je i ovako barem se neće navući day trajderi.


Sve to stoji, korekcije su neminovne, slažem se sa DATAom da je TNPL ispod cijene i da ovisno o cijeni nafte možemo očekivati dobar ishod u naredno vrijeme…
Osobno mislim da joj trenutna nelikvidnost čak pogoduje obzirom na volatilnost koju proživljavaju druge dionice…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

[/quote]
Sve to stoji, korekcije su neminovne, slažem se sa DATAom da je TNPL ispod cijene i da ovisno o cijeni nafte možemo očekivati dobar ishod u naredno vrijeme…
Osobno mislim da joj trenutna nelikvidnost čak pogoduje obzirom na volatilnost koju proživljavaju druge dionice…
[/quote]
Nelikvidnost nikad ničemu ne pogoduje.

Uhljebe na ulicu!!!!!

A bdti i dalje raste,jučerašnji je probio 700,današnji dolazi navečer…

As of 06/19/09
Baltic Dirty Tanker 701 (+4.78%)

"Only dead fish swim with the stream"

Baltic Dirty Tanker 719 (+2.57%) ako to šta znaći za TNPL

evo malo insidera sto sam uspio izvuć razno raznim kanalima

dividende će biti ove godine, o visini ne znam puno, ali vjerojatno mrvicu ispod prošlogodišnje.

ovim naravno ne pozivam ikoga na kupoprodaju TNPL.

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Baltic Dirty Tanker 725 (+0.83%)

Usporava se rast,sutra vjerojatno ide u minus.

"Only dead fish swim with the stream"

Eto malo za usporedbu, tko puno zarađuje plaća i velike bonuse menadžmentu.

rovadC, 23.06.2009. u 15:56
U Goldmanu su najavili da će polovicu dobiti iz prvog kvartala, koja iznosi 1,2 milijarde funti, isplatiti zaposlenicima pretežno u obliku bonusa.


Baltic Dirty Tanker 725 (+0.83%)

Usporava se rast,sutra vjerojatno ide u minus.

Ipak pozitiva,već 16 dana rasta,nije loše:

As of 06/23/09
Baltic Dirty Tanker 731 (+0.83%)

"Only dead fish swim with the stream"

I što nam je doneslo tih 16dana rasta? Pad od 500kn.

idući tjedan će bit bolje...


I što nam je doneslo tih 16dana rasta? Pad od 500kn.

neka, neka, kad okrene prema dole vratit ćemo mi tih 500 kn … [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

glavna skupstina je zakazana za 25.8. 😉

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Psihologija mase.TNPL sve svoje prihode zarađuje vani,ali izgleda da to nema veze.

New Report

Close