TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NYMEX CRUDE OIL…US@CL.167.85 1.73 (+2.62%)

ovaj sta se iskrco ispod 2000, hvala što si izašo i nadam se da se nećeš vraćat [thumbsup]

shvacam da je veliki rast sto je ostvaren proteklih 10ak dana nenormalan, ali ovaj pad od 18% u jednom danu spada u granice znanstvene fantastike.

jel ko zna ima li kakvih info oko dividende za ovu godinu? da bar malo donese osmjeh na lica 😉

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Moj kolega. Izgubili smo pa skoro 10dividendi po 50kn u dva dana.

idući tjedan će bit bolje...


Moj kolega. Izgubili smo pa skoro 10dividendi po 50kn u dva dana.


Ja sam izasao jos 2.6 i cekam ponovni ulaz.Zao mi je sto sam vas napustio,ali vratit cu se.Jednostavno mi se cinio riskantan toliki rast i prodao tankersku i sve ostalo.

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu

a ja se isto pitan jel bilo pametnije izać pa opet uć s većom količinom, ali sad je kasno, mislija san da su stvari konačno krenule, i jos bio 700 u plusu po dionici, a nista, nema predaje 😉

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Počele su polako rasti i tankerske vozarine,cijeli je tjedan prisutan UP trend,i danas:

Baltic Dirty Tanker 539 (+3.65%)

"Only dead fish swim with the stream"

Izgleda da je TNPL jako malo rasla
i trži se trenutno dosta ispod cjene
večine brodara

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Nek sačeka još sutra da se ja riješim nekih dionica,pa da preskočim u tnpl!!


Izgleda da je TNPL jako malo rasla
i trži se trenutno dosta ispod cjene
večine brodara

[thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...


Počele su polako rasti i tankerske vozarine,cijeli je tjedan prisutan UP trend,i danas:

Baltic Dirty Tanker 539 (+3.65%)

06/11/09
Baltic Dirty Tanker 563 (+4.45%

"Only dead fish swim with the stream"

Samo za usporedbu kako je bilo prošle godine na sutrašnji dan:

Baltic Dirty Tanker Index [BDTI] Jun 12, 2008 1977.00

Sadašnji BDTI je na 28,48% prošlogodišnjeg!

Čini mi se da ne možeš uspoređivati vozarine sa lani jer se svake godine množe sa nekim korektivnim koeficijentom.negdje na ovom forumu piše kako se to radi pa ako imaš volje nađi….

New Report

Close