TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ako je upravi u cilju ko što ovdje pojedinci pišu da se riiješi malih dioničasa čemu onda da ih nagrađuje s dobrom dividendom?
Ja sam se prešalto prije 10dana iz jdpl u tnpl. Evo upravo po ovim cijenama od 1570-1620. Jdpl je tada bila 127. Taman minus od nekih 10tisuća kuna.
Valjda će i ovaj brod dignuti sidra

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

šutnja je zlato…


Pa ako je upravi u cilju ko što ovdje pojedinci pišu da se riiješi malih dioničasa čemu onda da ih nagrađuje s dobrom dividendom?
Ja sam se prešalto prije 10dana iz jdpl u tnpl. Evo upravo po ovim cijenama od 1570-1620. Jdpl je tada bila 127. Taman minus od nekih 10tisuća kuna.
Valjda će i ovaj brod dignuti sidra

nemoj gledat tako kratkoročno, pusti mjesec-dva, prati, pa ćeš vidjet. Pogledaj malo fundamente, TNPL, je puno jača firma, bar po meni, al nikad se ne može znati sa sigurnošću.

sutra je novi dan.



Pa ako je upravi u cilju ko što ovdje pojedinci pišu da se riiješi malih dioničasa čemu onda da ih nagrađuje s dobrom dividendom?
Ja sam se prešalto prije 10dana iz jdpl u tnpl. Evo upravo po ovim cijenama od 1570-1620. Jdpl je tada bila 127. Taman minus od nekih 10tisuća kuna.
Valjda će i ovaj brod dignuti sidra

nemoj gledat tako kratkoročno, pusti mjesec-dva, prati, pa ćeš vidjet. Pogledaj malo fundamente, TNPL, je puno jača firma, bar po meni, al nikad se ne može znati sa sigurnošću.
[/quote]

U pravu si vinski, al tnpl se tako teško bori za malo rasta.. evo koliko jo je trebalo da probije ovih 1600. a sutra ako krene pad, ode ona odmah za 100kuna dole. Zar ovu dionicu kupuju samo paničari?

idući tjedan će bit bolje...

evo sam bas neki dan gleda vijesti, i nesto je bilo o crobexu i bile su stare snimke i taman su pokazali na displayu u nekoj banci kako je tnpl bila 6990, dakle doci ce nam ponovo to zlatno vrime 😉

iskreno i ja se nadam dividendi od najmanje 55 kn, a ako se ne varam prosle godine je bila skupstina tek u srpnju ili tako nesto?

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

@ileontic
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Za informaciju bila je 8000 [tongue]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ova dionica ,kao još neke, ledo,ingr…. su dobre za one koji su fulali izlaz,propustili rast, ovdje nikad nema brige po 1600 se uvijek može dobiti !!! [thumbsup]

I sad kažu tnpl odlična poslovanja,ne želi je nitko,totalna nezainteresiranost za ovu dionicu, a na primjer hdel, do pred 2mjeseca,govorili ode u stečaj,danas se kupuje na 200% večim vrijednostima koda ne postoji sutra.
Ova burza je poput kladionice, kažu tamo staviš zicer,ponekad se zajebeš, tankerska plovidba ponovo zicer i opet se zajebeš.
Jedino tamo nema povrata novca, a ovdje ako imaš strpljenja uloženo će se uvijek vratiti!
Za sad gosti vode!čekamo preokret!
[tongue]

idući tjedan će bit bolje...

na burzi je sve moguće pa čak i ono što je logično…..nemojte pisati previše jer TNPL se ponaša obrnuto proporcionalno sa pisanjem na forumu [proud]

Možemo mi pisati ili ne. Al očito su svi zadovoljni sa cijenom tnpl kad nitko ništa ne piše.
Jdpl je u mjesec dana narastao za 80kn a tnpl 150kn.
Nije nam nego za plakat!!! I nemojte molim vas pisati da treba gledat dugoročmo!!!!
Sramota od cijene!!

idući tjedan će bit bolje...

Ha ha. Pa polako. Čemu žurba. Ovdje se nalozi na kupnji podižu za lipu. Tako od 1650 do 1740 će stići kupnja krajem idučeg mjeseca.
Pa već je prošlo
90kom. Dosta za danas.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Možemo mi pisati ili ne. Al očito su svi zadovoljni sa cijenom tnpl kad nitko ništa ne piše.
Jdpl je u mjesec dana narastao za 80kn a tnpl 150kn.
Nije nam nego za plakat!!! I nemojte molim vas pisati da treba gledat dugoročmo!!!!
Sramota od cijene!!

kolega nemojte sada pokleknuti…tako jebilo i sa hdel, vdkt pa ih vidite sada…znam glupo je za uspoređivati ali logičnoje da tnpl mora gore samo strpljenja…evo ušao danas po 1720kn pozdrav svima
[thumbsup]

živjeli!!!

New Report

Close