TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tnpl živi u protekcionizmu az mirovinca i pbz equity-a..malo me čudi da az kao najveći mirovinac nije odavno kupovao dionice..da on ne prodaje?ili postoji mogućnost da prodaje neki manji fond…na nelikvidnoj dionici je sve moguće-veliki pad ali i veliki rast..treba biti spreman na sve…

uz subvencije brodara i ulazak dotičnih u lenac, pravac je snalaženju u krizi (recesiji).Neka lova kola unutar RH! [thumbsup]

Mislim da tankersku što se više hvali ona sve gora i gora. bolje ništa ne pisati,il pisati loše o njoj. možda dođe do kakvog pomaka na bolje.

idući tjedan će bit bolje...

Ona stoji na mjestu oko 1500 vec jako dugo vremena. Ne znam što ti znači 50 kuna plus-minus.


Mislim da tankersku što se više hvali ona sve gora i gora. bolje ništa ne pisati,il pisati loše o njoj. možda dođe do kakvog pomaka na bolje.

to je istina,zato što lokalni manipulatori čitaju naše postove,i rade nam kontru kako bi otresli što veći broj malih ulagača,jer im oni sada nisu potrebni..oni će im biti potrebni kada se bude prodavalo na 4-5 000..evo,ako je tako,ja ću šutit…

slažem se meni isto pun k…
ja isto šutim od sad na dalje.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Mislim da tankersku što se više hvali ona sve gora i gora. bolje ništa ne pisati,il pisati loše o njoj. možda dođe do kakvog pomaka na bolje.

to je istina,zato što lokalni manipulatori čitaju naše postove,i rade nam kontru kako bi otresli što veći broj malih ulagača,jer im oni sada nisu potrebni..oni će im biti potrebni kada se bude prodavalo na 4-5 000..evo,ako je tako,ja ću šutit…
[/quote]
ovo sam i ja pomislio,zato sam smanjio pisanje pogotovo na topicu dionica koje posjedujem…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

da li bi mi tko mogao reci, pošto sam novi, kolika je bila dividenda prošlih godina.


da li bi mi tko mogao reci, pošto sam novi, kolika je bila dividenda prošlih godina.

mislim da je bila 55 kn, i da bi toliko trebala biti i ove godine, samo ne znam kad treba biti na popisu dioničara da bi se dobilo dividendu.
Pitao sam to neki dan, pa niko ne zna.

sutra je novi dan.



da li bi mi tko mogao reci, pošto sam novi, kolika je bila dividenda prošlih godina.

mislim da je bila 55 kn, i da bi toliko trebala biti i ove godine, samo ne znam kad treba biti na popisu dioničara da bi se dobilo dividendu.
Pitao sam to neki dan, pa niko ne zna.
[/quote]

Svašta – prošle godine je bila 55 kn, a ti si teži insajder ako znaš dividendu od ove godine
[thumbsup]
Obzirom da još nije objavljen datum skupštine, teško je reći koji je tično datum.




da li bi mi tko mogao reci, pošto sam novi, kolika je bila dividenda prošlih godina.

mislim da je bila 55 kn, i da bi toliko trebala biti i ove godine, samo ne znam kad treba biti na popisu dioničara da bi se dobilo dividendu.
Pitao sam to neki dan, pa niko ne zna.
[/quote]

Svašta – prošle godine je bila 55 kn, a ti si teži insajder ako znaš dividendu od ove godine
[thumbsup]
Obzirom da još nije objavljen datum skupštine, teško je reći koji je tično datum.
[/quote]
hvala kolega, na informacijama. Obzirom da nisam pratio TNPL, ne znam da li je bila skupština, kad je bila, i sl. Zato sam i postavio pitanje za dividendu.
Ali bez obzira na sve, danas prometovanih prvih 8 komada je moj ulaz u TNPL. [thumbsup]

sutra je novi dan.

Sretno kolega Vinski – ja se nadam značajno većoj dividendi od 55 kuna, vrijeme je da jednom uprava ugodno iznenadi dioničare [huh]

New Report

Close