TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina mali prodaju, al uvijek bilo i biti će. sad smo na 1600kn,pa je tako i pitamo se tko je taj koji prodaje ovu dionicu,sad kad je tako podcjenjena. evo okrenulo sve u crveno, možda bude i po 1400kn za koji dan, i opet će se svi pitat tko je taj koji prodaje… Uzeo sam 30kom.. to ću prodat po 8000kn- ne diram ih!!! [thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...

Eto po meni neće biti likvidnosti, i zato bolje da postoje oni koji prodaju na ovim cijenama, jer opet nije dobro ako se ne trži!

idući tjedan će bit bolje...

Al svi brodarski indexi rastu po 3-4%
A tankeri danas čak u minusu.
Kad se očekuje tu neka promjena trenda?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ja se ponašam kao i fond-samo kupujem…i imam vremena za čekanje..uopće ne razmišljam o prodaji,kao ni većina nas koji imamo tnpl,to se vidi iz aviona…

OLIB 80 000 15.05.2009 HPOINT UKC WS 62,5 MERCURIA

Imam neki osječaj da će ovih 60kom na kupnji po 1625, nestati odmah u startu. Čini se opet vlada neka panika na burzi!

idući tjedan će bit bolje...

Vrjeme je došlo za ovu dionicu
nakon izvješča ATPL mislim da je kristalno jasno
koja je najača Hrvatska brodarska firma [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Još samo da dividendica neka legne [proud]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


Vrjeme je došlo za ovu dionicu
nakon izvješča ATPL mislim da je kristalno jasno
koja je najača Hrvatska brodarska firma [thumbsup]

Ja sam to i prije znao,ali sada to svi znaju.Tnpl novi brodovi, a para ko blata i sto dalje reci.Danas su nestrpljivi prodavali, a opet se netko dobro krcao.Jos samo da bude dobra dividenda,pa da mogu na miru ljeto provest.

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu

Zanimljiva usporedba TNPL i ATPL

http://www.poslovni.hr/116268.aspx

Da dodam dionica ATPL je rasla 20% više od TNPL

pa akon neko vidi razloga neka napiše

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Vrjeme je došlo za ovu dionicu
nakon izvješča ATPL mislim da je kristalno jasno
koja je najača Hrvatska brodarska firma [thumbsup]

TNPL je jaka otprilike kao ATPL,ULPL,JDPL i LPLH skupa.Ukupna flota nešto manja,ali mlađa od
prosijeka ove četiri,a ukupno zaduženje znaćajno manje.
A sama ATPL ima veću tržišnu kapitalizaciju od TNPL.Matematički nelogično,a s obzirom da dva kvartala za redom ATPL stvara velike gubitke ,a TNPL odlično poslije/nikad bolje/bolje bi bilo reći
da je ATPL miljenica,nažalost nezasluženo.Ali to je burza.
Nažalost ATPL je u ovom trtenutku olovni uteg svim brodarima.Danas je JDPL malo išla kontra struje.
TNPL nije uspjela plivati uzvodno,a ima dobra "pluća".

ako ima dobra pluća,znači da može duboko ronit?ja sam dionice tnpl kupio po 1630,00 prosjek,i čekam..firma je mrak..to će kad tad donijeti dobar rezultat…ispod 2000 ih ne namjeravam prodati..

New Report

Close