TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vrag ju odnio, da bar potope gusari sve njene brodove. Nakon sto godina pogledaš burzu a ono sve raste… Iznenađujuće!!! Ali Tankerska, ne ona PADAAAAA hahahaha. Ajme, pomozi Bože da se ne ubijem odmah…

Proklet bio dan kad sam kupio ovu dionicu…


prodaj kupaca ima
[/quote]

Ma šta prodaj???! Tako i tako ne vrijedi ništa više koliko je prije vrijedila… Ajde kupuj onda kad toliko daje. Ajde digni ju bar na nulu. Ja ti govorim da sve raste a ona pada pa daj mi objasni kako to? I zadnji put kad sam pogledo ista stvar je bila, sve gore a ona minus…

ma… ni tornado joj nemože pomoć a kamoli meni i vama koji veslamo na njoj…

Samo nam dividenda može pomoći, pa znali ste valjda kad ste ulazili da ovo nije za trejdanje.

Brate mili kakvo trejdanje?! Ja sam unutra već godinu dana… i više…

Trebam metak !




Vrag ju odnio, da bar potope gusari sve njene brodove. Nakon sto godina pogledaš burzu a ono sve raste… Iznenađujuće!!! Ali Tankerska, ne ona PADAAAAA hahahaha. Ajme, pomozi Bože da se ne ubijem odmah…

Proklet bio dan kad sam kupio ovu dionicu…


prodaj kupaca ima
[/quote]

Ma šta prodaj???! Tako i tako ne vrijedi ništa više koliko je prije vrijedila… Ajde kupuj onda kad toliko daje. Ajde digni ju bar na nulu. Ja ti govorim da sve raste a ona pada pa daj mi objasni kako to? I zadnji put kad sam pogledo ista stvar je bila, sve gore a ona minus…

ma… ni tornado joj nemože pomoć a kamoli meni i vama koji veslamo na njoj…

[/quote]
Klasično zaustavljanje rasta,radi jeftinijeg dokupa.Nema konkurencije na kupnji.Ovdje vlada jedan
igrač,a mali dioničari ionako ne razlikuje vrijednost i cijenu.
Samo strpljivo.
Ipak je TNPL možda i nabolja firma na ZSE.A dionica je nakon onog pada od 4.000 na 1.000
postala jedna od najstabilnijih.
U crvenim danima imali smo uvijek jaku kupnju ,pa se kupac uspio dobro krcati ali ne spuštajući
cijenu cijenu na bidu.Danas je za rušenje potrošeno stotinjak komada jer akumulacija još nije dovršena.
Na našoj burzici vrlo lako se može manipulirati.TNPL je tipičan primjer.


Brate mili kakvo trejdanje?! Ja sam unutra već godinu dana… i više…

Trebam metak !

Znam ja kupovao po 4000, 3000, 2400, 1700, 1200 …. na kraju prosjek 2400, i sad čekam koju godinu, zato bi volio solidnu dividendu

Ne zaboravite odnos Uprave prema malim dionicarima.

KOga briga za dobit ako pola od toga nikad necete vidjeti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ne zaboravite odnos Uprave prema malim dionicarima.

KOga briga za dobit ako pola od toga nikad necete vidjeti.

mislim da je gore kad uprava proda dionice godinu dana prije bankrota ko na Ingri?
šta ne?
[rolleyes]

Sretno kolega madison – ja ću čekati ovdje. I čekam odluku uprave o dividendi, računam da neće biti ispod 100 kuna. Naravno volio bi da se uprava bolje ponaša prema dioničarima, ipak ova cijena je preniska po meni za izlazak.


Sretno kolega madison – ja ću čekati ovdje. I čekam odluku uprave o dividendi, računam da neće biti ispod 100 kuna. Naravno volio bi da se uprava bolje ponaša prema dioničarima, ipak ova cijena je preniska po meni za izlazak.


Ja malo danas podeblja.Četiri kom po 1.423.Moglo je i jeftinije,ali nisam želio čekati.
A da sve ovo frustrira sigurno.I kolega Madison ima pravo.Ovo je dionica za strpljive.I neka ne raste
dok ne dođe dividenda.Može biti i jeftinija,samo da dividenda bude proporcionalno prošlogodišnjoj
dobiti od osnovnog poslovanja,a što bi značilo preko 100% prošogodišnje tj preko 100 KN

Svi se slažemo da je pablic relation TNPL totalna katastrofa,odnos prema malim dioničarima vrlo loš,
a zato se i tržimo na ovim razinama.
Da li smo najpodcijenjenija firma na ZSE.Mislim da jesmo,ali i odnos uprave je uračunato u ovu cijenu.

Kolega Madisonž žao mi je što se izlazi sada,kada ste prošli kalvariju u ovoj dionici.Tko zna možda vam
se pruži prilika da se uđe i niže.Ja ne izlazim na ovim razinama iako sam morao napraviti laganu
disperziju i smanjio udio TNPL.
Iskreno i meni je ovo bio jedan od težih dana na burzi,ali već sam oguglao na iznenađenja.
Pa nije li TNPL najviše padala kada su tankerske vozarine bile na vrhuncu.Pa zašto nebi padala i sada kada ima izvrsno izvješće i najstabilnije poslovanje u odnosu na druge brodare,a i ostalih firmi na ZSE.
TNPL u ova krizna vremena raste,proširuje poslovanje dok drugi imaju problema sa održavanjem postojećih aktivnosti.
To su nelogičnosti koje
donose ovakve male burze gdje i mali igrači mogu drmati u pojedinim dionicama.
I to treba prihvatiti i izdržati.Ovo je i igra živaca.
Možda je to i najbitnije od svega.

Lopina,

ajd ti meni reci zašto se oni tako ponašaju? Šta opet treba neka budala poludit i dohvatit nekog od članova uprave ko ovi što po Zagrebu šaraju da se opamete??! Šta je sa tom Silbom, samo njima idu na mlin a nas ko šljivi? upravo šta kaže ovaj gore squizzout je moguć ovdje kad se silbi sprdne a da mi razbijamo glavu o tome a nikakve koristi od dionice koja ne raste kad sve ide gore?! a pada ko mutava kad treba… kad je skupština? jel tko bio ikad? pitao šta… ja ću prvi otić ako treba i krampom i motikom


GoodbyeeeeeeeeTankerska,do nekh boljih dana(osobno mislim da neće uskoro),a vama koji ostajete želim puno sreće u ovoj dionici i da vas ne zajebu ko prošle godine….pozzzzzzzzz!!!-:)))

Za madisona 100% i [thumbsup], a za Tankersku [bye].

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Prodajte to brzo, ništ to ne valja. Pa zašto samo pišete, učinite nešto, pomognite sebi i prodajte dionice. Evo danas u 10.00 imate priliku……

New Report

Close