TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čim vi kolega kupite očekujem pad dionice od barem 20% u par dana.
Pošto Lejo i Slišković vole kupovati po akcijskim cijenama a vi ste poznati kao zadnji akcijski junak,
činite mi se kao dobar match.
[smiley]
Ima da vas terminiraju po kratkom postupku [bye]


hehe
Pročitaj šta je burzovni guru Govnarnor pisao :
"Idemo preko 2000bodova, onda možda nešto i prodam!" – Governor (Crobex 1700bodova)
"Očekujem ‘nepad’, manju korekciju ." – Governor (Crobex klizi od 1850 prema 1750 )


Čim vi kolega kupite očekujem pad dionice od barem 20% u par dana.
Pošto Lejo i Slišković vole kupovati po akcijskim cijenama a vi ste poznati kao zadnji akcijski junak,
činite mi se kao dobar match.
[smiley]
Ima da vas terminiraju po kratkom postupku [bye]


hehe
Pročitaj šta je burzovni guru Govnarnor pisao :
"Idemo preko 2000bodova, onda možda nešto i prodam!" – Governor (Crobex 1700bodova)
"Očekujem ‘nepad’, manju korekciju ." – Governor (Crobex klizi od 1850 prema 1750 )

[/quote]

A čovjek je prirodan talent.
To se ne da naučiti iz knjiga
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Čim vi kolega kupite očekujem pad dionice od barem 20% u par dana.
Pošto Lejo i Slišković vole kupovati po akcijskim cijenama a vi ste poznati kao zadnji akcijski junak,
činite mi se kao dobar match.
[smiley]
Ima da vas terminiraju po kratkom postupku [bye]


hehe
Pročitaj šta je burzovni guru Govnarnor pisao :
"Idemo preko 2000bodova, onda možda nešto i prodam!" – Governor (Crobex 1700bodova)
"Očekujem ‘nepad’, manju korekciju ." – Governor (Crobex klizi od 1850 prema 1750 )

[/quote]

A čovjek je prirodan talent.
To se ne da naučiti iz knjiga
[bye]
[/quote]

he, he, pa ja priznam da nemam pjma. A zato si ti veliki znalac ljetos urlao na sav glas da INA ide na ATH. Sad urlaš da će JNAF na 300 kn. Ipak si ti pravi znalac. hehe, al da sam sebi usereš motku na TNPL to stvarno nisam očekivao čak ni od tebe… kakva nepažnja [bye] [kiss]

I'LL BE BACK

Na TNPL na kupnji do 900kn ima samo 100 dionica.

Pa kaj je ovo?

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Kad je kupnja čula da kolega governor razmišlja o ulasku u dionicu,
svi su se razbježali.
Jer znamo svi da kad kolega governor uđe u dionicu da je pad zagarantiran.
Navodno da neke brokerske kuće već razmišljaju o tome da governora ubace u software kao jedan od SELL indikatora,tako da čim bi governor izjavio šta je kupio,
sofware bi automatski odmah te dionice stavio na prodaju.
Danas je sve automatizirano

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Kolega Ententinis, kakva nepažnja. Morate jako pripaziti u buduće kod drukanja jer ste jednim nesmotrenim pametovanjem svima dali do znanja kretanje cijene TNPL. A toliko ste se trudili… kopali linkove… donoslili zaključke, pisali poskočice, radili projekcije… a kad ono Paktor angažiran da pritegne FF i istovari u trezor… Dakle imamo sakupljača. Hm….ja sam uvijek mislio da kad jedan jaki subjekt skuplja od puno drugih da je to akumulacija. No dobro, možda vi znate drugačije. I naravno, zadnja transakcija je mirovinac. Kolega Ententinis…kao i obično, usrali ste motku[bye].

To je jasno [thumbsup]

I'LL BE BACK


Kolega Ententinis, kakva nepažnja. Morate jako pripaziti u buduće kod drukanja jer ste jednim nesmotrenim pametovanjem svima dali do znanja kretanje cijene TNPL. A toliko ste se trudili… kopali linkove… donoslili zaključke, pisali poskočice, radili projekcije… a kad ono Paktor angažiran da pritegne FF i istovari u trezor… Dakle imamo sakupljača. Hm….ja sam uvijek mislio da kad jedan jaki subjekt skuplja od puno drugih da je to akumulacija. No dobro, možda vi znate drugačije. I naravno, zadnja transakcija je mirovinac. Kolega Ententinis…kao i obično, usrali ste motku[bye].

To je jasno [thumbsup]

Kolega Govner, vi ste stvarno kupovali TNPL na 3000kn?

Još ste se i hvalili prije pola godine da nećete prodavati. Čemu nervoza.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Kad je kupnja čula da kolega governor razmišlja o ulasku u dionicu,
svi su se razbježali.
Jer znamo svi da kad kolega governor uđe u dionicu da je pad zagarantiran.
Navodno da neke brokerske kuće već razmišljaju o tome da governora ubace u software kao jedan od SELL indikatora,tako da čim bi governor izjavio šta je kupio,
sofware bi automatski odmah te dionice stavio na prodaju.
Danas je sve automatizirano

Kolega Ententinis, vidim da ste prilično izloženi u TNPL, pa vas molim da mi malo detaljnije elaborirate vlasničku strukturu, posebno Silbu jer tu imam neke dvojbe. Kakav % Banić & co. imaju u Silbi? Osobno me TNPL po odnosu prema malim dioničarima neodoljivo podsjeća na Adris, ne !!! Unaprijed zahvalan.



Kolega Ententinis, kakva nepažnja. Morate jako pripaziti u buduće kod drukanja jer ste jednim nesmotrenim pametovanjem svima dali do znanja kretanje cijene TNPL. A toliko ste se trudili… kopali linkove… donoslili zaključke, pisali poskočice, radili projekcije… a kad ono Paktor angažiran da pritegne FF i istovari u trezor… Dakle imamo sakupljača. Hm….ja sam uvijek mislio da kad jedan jaki subjekt skuplja od puno drugih da je to akumulacija. No dobro, možda vi znate drugačije. I naravno, zadnja transakcija je mirovinac. Kolega Ententinis…kao i obično, usrali ste motku[bye].

To je jasno [thumbsup]

Kolega Govner, vi ste stvarno kupovali TNPL na 3000kn?

Još ste se i hvalili prije pola godine da nećete prodavati. Čemu nervoza.
[/quote]

ja nikada u životu nisam kupio niti jednu dionicu TNPL, dragi Bar… ovaj…majmunčiću. Što ne znači da neću. [tongue]

I'LL BE BACK

Razdoblje jeftine nafte bliži se kraju?

Razdoblje jeftine nafte bliži se kraju, jer se postupno troše lako i jeftino akumulirane rezerve, pa se u 2009. može očekivati skok cijene nafte na 55 dolara po barelu, a u narednih tri do pet godina moguće čak i na 200 dolara, prognozirali su analitičari austrijske Erste grupe.

Prema njihovim prognozama u 2009. i 2010. godini potražnja za naftom će pasti za oko jedan posto, ali čim se gospodarske prilike počnu popravljati uslijedit će promjena trenda. "To je razlog što za 2009. godinu očekujemo prosječnu cijenu od 55 dolara po barelu, ali čim nastupi održivi ekonomski oporavak cijena bi trebala porasti iznad 70 dolara", navodi se u izvješću Erste grupe, prenose svjetske agencije.

Na rast cijena nafte na dugi rok ukazuje i mnogo veća zavisnost od naftnih grupacija u državnom vlasništvu i vrlo mali udio naftnih kompanija iz privatnog sektora u proizvodnji i rezervama. Analitičari Erste grupa također naglašavaju da što duže cijena nafte ostane na razini od oko 40 dolara, to će potražnja u budućnosti biti sve veća što će izazvati manjak u opskrbi, jer se uz ovakve cijene odgađaju ili otkazuju programi ulaganja i istraživanja.
„U ovom trenutku, investicije ne predstavljaju čak ni 20 posto preporučenog volumena koji bi bio potreban da se proizvodnja poveća sa sadašnjih 86 milijuna barela na 125 milijuna do 2030. godine“, upozoravaju iz Erste grupe.

DUGI OTOK 100 000 04.03.2009 SKERIR FOS WS 62,5 EXXONMOBIL

KORNATI 80DH 28.02 LYBIA/MED COA CONOCO

New Report

Close