TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kolega, dobro je da ste se uključili u raspravu sa friškim vijestima koje kao što vidimo nisu dobre.
Jao,jao, još jedna uprava sa "dobrim" tajmingom.
[bye]
Ili će pobjeći glavom bez obzira ili će potonuti.
U bilo kojem slučaju, nakon ove vijesti očekujem sam još pesimističniji[bye]

Nema tu ništa pesimistično, cijena od 700 kn bit će odlična prilika za dokup. Što niže, to bolja prilika [thumbsup]
[/quote]

tako je, tim više što će potpuna ovisnost o nafti potrajati još barem 40 godina, taman da zahrđaju ti novi brodovi. neka padne na 700kn, nakrcat ćemo se ko budale [cool]
[/quote]

Bogami, moram se složiti s vama
[smiley]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Paktor d.o.o. u zadnjih 20 dana kupio preko 1200 komada. smanjuje se FF, smanjuje [wink]

Neznam ko će to prodavati po 700 kn.Paktor nam je Buy signal.
Ovih dana dok je svakodnevno BDTI u padu,cijena od 1400 se drži.
Silba i TNPL drže 85% dionica,Paktor pokupi što se trenutno nudi za prodaju po 1400.
Male su šanse da se ostvari zloguko proročanstvo.
Mislim da netko plaši babarogama.
Ali uvijek je bilo i bit će špekulanata koji se trude oboriti cijenu i kupiti po "povlaštenoj" cijeni.
Ako se slučajno to i dogodi,količine protrgovanih dionica bit će neznatne i zanemarive, ali psihološki učinak će se postići, to je sigurno.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



Paktor d.o.o. u zadnjih 20 dana kupio preko 1200 komada. smanjuje se FF, smanjuje [wink]

Neznam ko će to prodavati po 700 kn.Paktor nam je Buy signal.
Ovih dana dok je svakodnevno BDTI u padu,cijena od 1400 se drži.
Silba i TNPL drže 85% dionica,Paktor pokupi što se trenutno nudi za prodaju po 1400.
Male su šanse da se ostvari zloguko proročanstvo.
Mislim da netko plaši babarogama.
Ali uvijek je bilo i bit će špekulanata koji se trude oboriti cijenu i kupiti po "povlaštenoj" cijeni.
Ako se slučajno to i dogodi,količine protrgovanih dionica bit će neznatne i zanemarive, ali psihološki učinak će se postići, to je sigurno.
[/quote]

Jel vi uopće znate tko je to Paktor?
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

@entetinis

ne,i zato vas molim (ponizno) da nam rasvijetlite nejasnoće,te da razotkrijete hohšlaplere.
Unaprijed zahvalni (jako mali) dioničari TNPL.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


@entetinis

ne,i zato vas molim (ponizno) da nam rasvijetlite nejasnoće,te da razotkrijete hohšlaplere.
Unaprijed zahvalni (jako mali) dioničari TNPL.

Ne,ne,ostavit ću vas da živite u neznanju i da se veselite BUY signalu [bye]
Pa vi kao dioničar TNPL bi trebali znati takve stvari

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Super,još kad se ne biste više pojavljivali na ovom forumu,mnogi jaaaako mali diončari bi vam bila jako zahvalni.
Trenutno nas jaaako plašite, i zbog toga Vas uljudno molimo,da nas više ne plašite jer nećemo moći zaspati, i mogli bismo ujutro tako nenaspavani i uplašeni postaviti bid na 1000 kuna,jer bolje išta ne ništa.
Unaprijed zahvalni mali poplašeni dioničari TNPL. [shocked] [shocked]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

@entetinus
P.S.
Ukoliko ste zaiteresirani za prodaju TNPL po cijeni ispod 1300 kn.molim Vas da mi pošaljete p.m.
Kupaca ima.Vi ćete inako kupiti po 700,zar ne?

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Jel vi uopće znate tko je to Paktor?
[bye]

Brokerska kuća, poznata po tome što je preko njih ATPL d.d. kupila cijeli paket dionica od države još za vrijeme Varaždinske burze? članovi Uprave Ivan Lejo i Davor Slišković. I šta sad? Jel? Ha?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Koliko priče ni zašto. Evo ja kao mali dioničar TNPL 100% podržavam ententinisa u tome da TNPL treba pasti na 700 kn jer padaju i tankeri vani i zato svečano objavljujem da neću dokupljivati TNPL po 1400 nego čekam na 700 kn skupa s njime. Jedino ne znam tko će nam prodati TNPL po tim cijenama? Vi kolega ententinis? [lol]
No evo, ja se bilježim odmah za 100 komada po 700 kn [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@apothekar
Možemo li podijeliti plijen?

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Gagarin, 09.02.2009. u 21:44
09. 02. 2009. | 17:25

GOSPODARSTVO Tankerska plovidba ugovorila gradnju devet brodova
Zadrani su već osigurali i novac za gradnju brodova
Autor Goran Šimunov
ZADAR – Najveći hrvatski brodar, zadarska Tankerska plovidba, doima se jačim i od aktualne ekonomske krize koja je zahvatila cijeli svijet

Dakle, Tankerska ima/imat će novu flotu, sposoban menađment, iskusnu posadu i više od 50 godina tržišnog iskustva.
Te priče da nafte ima za još 40 godina slušamo zadnjih 40 godina.
Obama želi energetsku neovisnost ali Amerika uvozi i uvozit će sirovu naftu jer makar oni znaju što je to sirova nafta i zašto ona sve služi.
Koliko ja znam skoro svi brodovi, avioni i automobili trebaju za pogon tekuća goriva.

@gagarin

Još ćemo mi puuno godina prevoziti naftu dok se provede komecijalni (isplativi) pogon na nešto drugo.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close