TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa već sam rekao. Za rast ima prostora ali nema novaca, znači pad je praktično neminovan.
Znam da je teško jer je firma dobra, za Mustača odlična ali nekako mi se čini da idemo ispod 3000, možda i do 2500. [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.

Sančo ne trkeljaj, koje pametovanje, dionica će onoliko nisko dokle je spreman lupati po bidu Zaba Skrbnički ni više ni manje .


Sančo ne trkeljaj, koje pametovanje, dionica će onoliko nisko dokle je spreman lupati po bidu Zaba Skrbnički ni više ni manje .

pa to i pitam, možda ima neki insajd iz zabe ( a ne ova naklapanja ) da se znam postaviti
nhf

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Znam da tebe jedino zanima imati bolji ulaz od znanca [lol]
Evo ti 100




Nisam kupio niti jednu u petak (kako sam i rekao, moj nalog je bio na 3.160 kn, a ne na 3.160,29)….probao sam ga podignuti na 3.170 zadnjih 10 minuta, ali nije išlo….nalog je još uvijek tamo….na 3.170 kn.

A šta se količine tiče…..nalog je na 6 komada, ali svejedno…..ja ne bi NIKAD omalovažavao novce koji ljudi imaju i s kojima kupuju na burzi….svak ulaže onoliko koliko ima….nekom je i nekoliko tisuća kuna puno, a nekom drugom su stotine tisuća kuna malo….ovaj komentar o iznosu TI STVARNO NIJE TREBAO…

Sorry ,stari, bad day. [thumbsup] [wink] [smiley]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


Znam da tebe jedino zanima imati bolji ulaz od znanca [lol]
Evo ti 100

he, he, napokon si shvatio…….[smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Meni je dosta tih znanaca-neznanaca, plavih-zelenih-crvnih…..pa vidim da je samo 63 komada na kupnji a više od 400 na prodaji. Dobro nije kao PUNT 4000 kupnja 144.000 prodaja, ali budimo realni:
KUPNJE NEMA JER NEMA NOVACA. Znam da je firma dobra ali sad je svaka prodaja iznad 3000 kuna veliki uspjeh. Bit će gore. [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


Meni je dosta tih znanaca-neznanaca, plavih-zelenih-crvnih…..pa vidim da je samo 63 komada na kupnji a više od 400 na prodaji. Dobro nije kao PUNT 4000 kupnja 144.000 prodaja, ali budimo realni:
KUPNJE NEMA JER NEMA NOVACA. Znam da je firma dobra ali sad je svaka prodaja iznad 3000 kuna veliki uspjeh. Bit će gore. [bye]

Firma je dobra ili bolja od nekih drugih koje imate,ili je najbolja to treba utvrditi i onda donijeti
odluku.Pobjeći iz dionice koja je lošija i kod koje imate lošije pokazatelje,hrabro pobjeći bez
obzira na gubitak.Tako treba raditi u ovom trenutku,ako je vaša odluka da budete u dionicama.
Ili ako ste u kešu pa čekajte ako vam se čeka i sačuvajte svoj kapital umanjen za inflaciju.
Ali tu ste siguran gubitnik.Ako mi kao mali ulagači budemo čekali da neka dionica naraste po
Duhu Svetome, na kraju ćemo ostati u smeću a pametni će kupiti ono što vrijedi.

I što je veća kriza veće su i šanse,ali treba imati aktivan,a ne pasivan pristup.

Ma kako da kupim ako je 45 komada na kupnji ??? Kome ću pobogu prodati ???? [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


Ma kako da kupim ako je 45 komada na kupnji ??? Kome ću pobogu prodati ???? [bye]

ako misliš prodavati za tjedan dva ili za mjesec dana nemoj niti kupovati, jer će ti tada biti problem što je na kupnji trenutno samo 45 kom….kupi i drži malo duže i neće biti problema sa kupnjom ili jednostavno nemoj kupiti i sve 5


Ma kako da kupim ako je 45 komada na kupnji ??? Kome ću pobogu prodati ???? [bye]

Nije 45 nego 71 i to je količina koja je vidljiva, a slični odnos K/P bio je i jučer, ali se pokazalo da postoje i velike skrivene količine koje se pojave prema potrebi pa je tako jučer bilo protrgovano preko 3700 komada TNPL. Znam da to znate kolega i da se samo pravite naivni, ali plašljivaca koji padaju na takve fore ovdje više nema pa si uštedite trud, a nama dosadu čitajući te plačljive postove.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Ma kako da kupim ako je 45 komada na kupnji ??? Kome ću pobogu prodati ???? [bye]

Nije 45 nego 71 i to je količina koja je vidljiva, a slični odnos K/P bio je i jučer, ali se pokazalo da postoje i velike skrivene količine koje se pojave prema potrebi pa je tako jučer bilo protrgovano preko 3700 komada TNPL. Znam da to znate kolega i da se samo pravite naivni, ali plašljivaca koji padaju na takve fore ovdje više nema pa si uštedite trud, a nama dosadu čitajući te plačljive postove.
[/quote]

Daleko smo mi još od dna, 2005 godine se ova dionica tržila na P/E=4.
Sada smo negdje na P/E=8.
Ne kažem da ćemo se mi vratiti na tako niske grane, ali može to biti i puno gore nego što je sada..

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

New Report

Close