TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U petak smo na 5000 makar ja toliko platio.

14.05.2008

Je li ovo razlog zašto više ne piše?????
[/quote]
svaka cast zeko. gledao sam samo negdje do 2. mjeseca… znaci i on je u jednom trenutku postao druker.. nevjerojatno


Drukao za košarkaše i vaterpoliste [bye]
Trenutno za rukometaše, kasnije ćemo …..

Zmrklić, jesi il se iskrcao??
E kad mene nitko ovdje ne sluša.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

300 komada otislo ko keks


300 komada otislo ko keks

Nisam stigao pratit burzu jutros….evo me tek sad sam se uključio. Po svemu se da naslutiti da je skinuto sa aska??? Znači, ima zainteresiranih za kupnju tankerske…..to je samo još jedna nova potvrda da je onaj skrbnički zabe sigurno mogao i na bolje načine prodati ono što namjerava….recimo, nisam ovih dana primjetio niti jedan veći nalog na prodaji….nego lupi po bidu i tako iz dana u dan.

Ne znam kakve su igre u pitanju niti tko stoji iza toga, ali sve sam više i više siguran u to da se cijena namjerno ruši….super, nama dugoročnim investitorima dobro!!!! Nije još išlo ispod 3200, ali mislim da će poklopit i onoga na 3.125 do kraja dana….a i ja sam mu sa svojim nalogom na putu 🙂

300 komada je išlo po bidu na 3275,00

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones



300 komada otislo ko keks

Nisam stigao pratit burzu jutros….evo me tek sad sam se uključio. Po svemu se da naslutiti da je skinuto sa aska??? Znači, ima zainteresiranih za kupnju tankerske…..to je samo još jedna nova potvrda da je onaj skrbnički zabe sigurno mogao i na bolje načine prodati ono što namjerava….recimo, nisam ovih dana primjetio niti jedan veći nalog na prodaji….nego lupi po bidu i tako iz dana u dan.

Ne znam kakve su igre u pitanju niti tko stoji iza toga, ali sve sam više i više siguran u to da se cijena namjerno ruši….super, nama dugoročnim investitorima dobro!!!! Nije još išlo ispod 3200, ali mislim da će poklopit i onoga na 3.125 do kraja dana….a i ja sam mu sa svojim nalogom na putu 🙂

[/quote]

Ne znam po čemu se to da naslutiti.
Lupljeno po bidu po principu spašavaj se ko može.
Put prema fair cijeni je otvoren

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

I sada slijedi ona najača: ” Bit će čevapa”.
Ja svoju tankersku nebum prodao ispod 5500. Ušao sam na 3450. pa makar morao čekati 3 mjeseca. [lol]
Podrška je tu negdje ona miruje, a gore se netko kad tad bude morao umoriti…


Ne znam po čemu se to da naslutiti.
Lupljeno po bidu po principu spašavaj se ko može.
Put prema fair cijeni je otvoren

stvarno????
ne mogu vjerovat….budući nemam mogućnost uvida u transakcije, a vidim da je prosječna cijena 3.261,xx kuna, dosta realno je bilo za očekivati da se je netko postavio na asku sa 300 kom…..jer se dosad nisu tako veliki nalozi postavljali na bidu i ne tako visoko (one pedesetice su uvijek niže od jučerašnje cijene)




300 komada otislo ko keks

Nisam stigao pratit burzu jutros….evo me tek sad sam se uključio. Po svemu se da naslutiti da je skinuto sa aska??? Znači, ima zainteresiranih za kupnju tankerske…..to je samo još jedna nova potvrda da je onaj skrbnički zabe sigurno mogao i na bolje načine prodati ono što namjerava….recimo, nisam ovih dana primjetio niti jedan veći nalog na prodaji….nego lupi po bidu i tako iz dana u dan.

Ne znam kakve su igre u pitanju niti tko stoji iza toga, ali sve sam više i više siguran u to da se cijena namjerno ruši….super, nama dugoročnim investitorima dobro!!!! Nije još išlo ispod 3200, ali mislim da će poklopit i onoga na 3.125 do kraja dana….a i ja sam mu sa svojim nalogom na putu 🙂

[/quote]

Ne znam po čemu se to da naslutiti.
Lupljeno po bidu po principu spašavaj se ko može.
Put prema fair cijeni je otvoren

[/quote]
a koja je fair cijena?

i mene zanima fair cijena [wink]
koja je to, kak si ti izracunao fair cijenu [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

hvala svima na odgovoru (bid ili ask onih 300 kom)….stvarno me iznenadilo da je bio bid….to mijenja nešto sitno moje razmišljanje koje sam tada iznio, ali neznatno.

Ali, jeste li primjetili ova dva što se preskaču na 3.20x (evo sad i treći)….nije mi jasno čemu preskakanje….ako bude išlo po bidu, ići će 50-100 komada minimum (kao i svih prethodnih dana)….stoga, čemu nabidavanje??? imho

Možda je istresanje završilo i sada jača kupnja… [proud]

New Report

Close