TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Derby, gomila fondova je unutra , zaba dokupljuje. Ja bi prije rkeo da je dionica pod kontrolom fondova, koji ne dozvoljavaju veliku volatilnost.

Ima i to smisla, ali ocito fondovi ne dokupljuju. Da netko potegne u par dana kao na ATPL po 10-ak mil. kuna dnevno imali bismo vrlo brzo rast od min 20 %. Takav scenarij ocekujem najdalje pred Q2 izvjesce.

Koliku dividendu očekujete?


Koliku dividendu očekujete?

Ja sam nekidan napisao 50-75 kuna, medjutim neke su se stvari promijenile od nekidan. Oni koliko pratim obicno glavnu skupstinu odrze ljeti u kolovozu, tako da ce uvelike o visini dividende ovisiti kakvo je trziste upravo tih dana oko glavne skupstine (psiholoski), odnosno rezultat u tekucoj godini do glavne skupstine. Ako tankerski market potraje na ovim razinama jos mjesec dva mislim da bi 100 kuna bio realni iznos.

A mozda i cijelu dobit odluce podijeliti? [proud][proud]. Nebi bilo lose.

Derby, ukoliko se odredi iznos dividende na skupstini u kolovozu, je li znas do kada bih trebalo imati registrirane dionice da se stece pravo na istu?
[huh]

@Bosun

dividenda je do sada bila mala (prema mogućnostima).

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



@Bosun
dividenda je do sada bila mala (prema mogućnostima).

znam koliko je bila ali me zanimaju očekivanja

@Bosun

ne očekujem bitno odstupanje (da sam bar u krivu).

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

FI na zse.

netko je bio skroman u prognozama, neto dobit 72 milje!


FI na zse. netko je bio skroman u prognozama, neto dobit 72 milje!

A prošlogodišnja?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


gorgija: ” FI na zse. netko je bio skroman u prognozama, neto dobit 72 milje! ” A prošlogodišnja?

znamo svi na ovom forumu kolika je bila, sve je već raspravljeno puno puta na prošlim stranicama.

Ovo je 87 mil. kuna vise nego u proslom kvartalu. Izvrstan rezultat. Q2 trebao bi obzirom na stanje trzista biti jos bolji.

auh, očekivao sam veći zaron.
nisu valjda ovi zadnji uspjesi BDTI-ja i ovdje pomogli?

očekivao sam da će poljubiti tricu.

New Report

Close