TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

2 broda koja su ugovorena u 3.maju imaju zaštitnu klauzulu u vezi cijene čelika i tečaja dolara. Trećemajci su se opekli na latvijskoj seriji od 10 brodova i više ne potpisuju ugovore bez tih osiguranja

nije valjda da smo probili 5100

Da li netko zna kad će bit kakva skupština, gdje bi se moglo govoriti o dividendi?

Hmmmm….svaki dan podižemo ljestvicu za 100 kn, nije loše!
Sadašnja ljestvica je na 5300 kn!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Da li netko zna kad će bit kakva skupština, gdje bi se moglo govoriti o dividendi?

Na ljeto. Zadnje dvije godine bila je 31.08, 2005. je bila 19.08.

opa, nesto se dogadja… bas me zanima gdje su oni koji su silom prodavali… da li ih ima jos i da li ce se sada pojaviti

Je događa, ja uzeo 12 kom [thumbsup]
Sad nedajte da padne [proud]

Zatišje nakon one zadnje transakcije..Nadam se da ćemo se sutra ustaliti na razini od cca 5500.Prodaje ispod baš i nema previše, pa mislim da nije nerealno..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

kolika je realna vrijednost tankerske prema fundamentalnim pokazateljima i koliki su fundamnetalni pokazatelji neke slične strane tvrtke?.ako neko zna ,neka napiše da možemo usporediti.hvala

zanimljivo je vidjeti rast od 6% na dionici koja je u 4 mjeseca izgubila 30% vrijednosti.
Da li netko zna kad bi se mogla vratiti ili barem približiti 7k

semper fidelis


zanimljivo je vidjeti rast od 6% na dionici koja je u 4 mjeseca izgubila 30% vrijednosti. Da li netko zna kad bi se mogla vratiti ili barem približiti 7k

Navodno zna Mario Gatara, a ja sam načuo da već ove godine.[rolleyes]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


kolika je realna vrijednost tankerske prema fundamentalnim pokazateljima i koliki su fundamnetalni pokazatelji neke slične strane tvrtke?.ako neko zna ,neka napiše da možemo usporediti.hvala

NAdji sam.
Hoces da ti kazem i kada ce narasti 7000 kn.

Neki ljudi na forumu su zbilja neshvatljivi.
Daj se potrudi malo.

Hebote, kod brodara je barem puno lakse rtaditi peer group nego kod drugih industrija..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close