TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

31. VIII ti je bio zadnji dan. Ovih dana se isplačuje dividenda od 55kn.

hvala ag na infu. Eto da sam prije pitao, prije bih dobio dividendu, danas mi je uplaćena.

danas je ostao vrlo mali broj dionica na prodaji (svega 59 kom ) , ne pamtim ovako mali broj, sutra se nema što prodavati ako uleti netko jači.
ili će se fondovski štopat cijena ?
može li mi netko odgovoriti da li tankerska ima uskoro koju novogradnju , kao atpl, to bi bilo jako dobro, te
kakva su očekivanja za vozarine tokom zimskih mjeseci, budući da bi trebala biti veća potražnja nafte?
molio bih link na kojem se mogu pratiti tankerski indexi.

unaprijed hvala
[smiley2]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ova dionica je stvarno u cvrstim rukama…


danas je ostao vrlo mali broj dionica na prodaji (svega 59 kom ) , ne pamtim ovako mali broj, sutra se nema što prodavati ako uleti netko jači.
ili će se fondovski štopat cijena ?
može li mi netko odgovoriti da li tankerska ima uskoro koju novogradnju , kao atpl, to bi bilo jako dobro, te
kakva su očekivanja za vozarine tokom zimskih mjeseci, budući da bi trebala biti veća potražnja nafte?
molio bih link na kojem se mogu pratiti tankerski indexi.

unaprijed hvala
[smiley2]

netko je uredno bio stavljao nalog na prodaju na 7500 i oni su isto tako bili uredno čišćeni i jučer i danas. prekjučer sam se dvoumio između atpl i tnpl i kad sam vidio da se na atpl netko počeo žešće iskrcavat odlučio sam se za tnpl. čini mi se da je TNPL po pokazateljima malčice podcijenjena u odnosu na ATPL. bar na prvi pogled. vidjet ćemo kakav je 3Q. a prodaje izuzev naloga koji dolazi na 7500 faktički nema. ako narednih dana neće dolaziti ti nalozi na 7500 mogli bi vrlo brzo iznad 8000.

Pozdrav!


ova dionica je stvarno u cvrstim rukama…

je, zbilja.
za razliku od drugih dionica , koje imaju oscilacija bez obzira na vrlo dobro poslovanje , tnpl skoro nikako ne pada, a i ako padne , to se dogodi svega za cca 50 kn , potom odmah slijedi rast .
za nju nema bojazni.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

oni koji drže takersku malo duže teško će ju prodati, morali su biti jako strpljivi da dočekaju neku zaradu, ali s druge strane nije bilo ni nekih padova cijene
ja svoje dionice držim do daljnjega, nakon toliko vremena prirastu srcu

Ovo me sve nekako podsjeća na LRH kad su se stavljali blokovi naloga svakih parsto kn iznad. jučer na 7500, danas na 7700 (koji su otišli u hipu) i sad na 7900. i sve po 50 komada. samo što je ovaj malo pametniji nego ostoja pa ne poklapa kupnju. a potpora na 7700 je već stvorena. izuzev ovih 50 (pardon već 40) na prodaji na 7900 ima samo još 50 komada sveukupno na prodaju.


oni koji drže takersku malo duže teško će ju prodati, morali su biti jako strpljivi da dočekaju neku zaradu, ali s druge strane nije bilo ni nekih padova cijene
ja svoje dionice držim do daljnjega, nakon toliko vremena prirastu srcu

Ovo je jedina dionica koju nikad nisam prodao.Držim je od samog poćetka.Nikad me nije razočarala.Uvjek rast na velikim prometima.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Imam dojam da postoje dionice o kojima veliki investitori ne vole da se priča niti piše, bar neko vrijeme.
Ako je moj dojam ispravan, jedna od takvih dionica je definitivno TNPL.
Zašto ne vole buku ?
Moguće da akumulacija nije dosegla potrebne razine, a kada se to dogodi onda idu članci u novinama i diskusije na forumima.
Ostavljam mogućnost da sam potpuno u krivu i zato molim iskusnije investitore da iznesu svoje mišljenje.

Ovo je živo ludilo danas

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Na prodaji 33 kom…..ukupno!

Igra se magarad; bit će kiše!

New Report

Close