TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jos 6 kom do 6000 kn….[smiley2]


jos 6 kom do 6000 kn….[smiley2]

I t o je jeftino,p/e =12


sangoman: ” jos 6 kom do 6000 kn….[smiley2] ” I t o je jeftino,p/e =12

pa i nije baš jeftino…
ako ne vjeruješ provjeri koliki je p/e za ulpl

http://www.poslovni.hr/54816.aspx

U tom članku spominju 8 novih brodova do 2010


http://www.poslovni.hr/54816.aspx U tom članku spominju 8 novih brodova do 2010

Dobre vijesti.Živio Ive Mustac [smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

probudi se i TNPL..lijepo čišćenje[smiley1]

Zanimljivo. Onaj dan kad je prošlo preko 1500 komada nije HYPO prodavao. Barem ne neku signifikantnu količinu. Hmmm…

Bilo kako bilo, onaj koji se sakriva iza skrbničkog ZABE je dokupio oko 1700 komada:


Zanimljivo. Onaj dan kad je prošlo preko 1500 komada nije HYPO prodavao. Barem ne neku signifikantnu količinu. Hmmm… Bilo kako bilo, onaj koji se sakriva iza skrbničkog ZABE je dokupio oko 1700 kom:

Taj dan je prošlo gotovo 9,5 milijuna kuna. Odličan promet, daje se naslutiti da je uskoro na redu Tankerska s još uvijek niskim P/Bv=2,22, ali i visokim P/E=25,35. [smiley11]

Pessimism Is Your Friend

Taj dan je prošlo gotovo 9,5 milijuna kuna. Odličan promet, daje se naslutiti da je uskoro na redu Tankerska s još uvijek niskim P/Bv=2,22, ali i visokim P/E=25,35. [smiley11]

Sori prijatelju, ali kad računaš P/E – nije posve reprezentativno ako uzimaš podatke za samo zadnja 2 kvartala.

P/E za zadnja 4 kvartala pri cijeni od 6100kn je 14,48. To je sasvim ok. Daljnji rast cijene dionice će biti opravdan kad vidimo izvješća za 3q i 4q. Vjerujem da će dobit biti puno veća nego prošle godine. A uz projiciranu godišnju dobit od 300 milijuna kn je p/e pri sadašnjoj razini cijene oko 12 i pol.


Alamo: ” Taj dan je prošlo gotovo 9,5 milijuna kuna. Odličan promet, daje se naslutiti da je uskoro na redu Tankerska s još uvijek niskim P/Bv=2,22, ali i visokim P/E=25,35. [smiley11] ” Sori prijatelju, ali kad računaš P/E – nije posve reprezentativno ako uzimaš podatke za samo zadnja 2 kvartala. P/E za zadnja 4 kvartala pri cijeni od 6100kn je 14,48. To je sasvim ok. Daljnji rast cijene dionice će biti opravdan kad vidimo izvješća za 3q i 4q. Vjerujem da će dobit biti puno veća nego prošle godine. A uz projiciranu godišnju dobit od 300 milijuna kn je p/e pri sadašnjoj razini cijene oko 12 i pol.

je, Strategos, u pravu si, to je bilo samo za prvo polugodište, realnija slika bila bi za zadnja 4 kvartala. Onda je ovih 14,48 sasvim prihvatljiva. Prvo polugodište završeno s 150 mil kuna dobiti, to i projicira konačnu godišnju dobit od 300 mil kuna dobiti na kraju godine.

Pessimism Is Your Friend

Oprostite,nov sam u brodarskim dionicama pa moze li mi netko objasniti zasto je 14,48 za zadnja 4Q ok za TNPL s obzirom da je kod ULPL izrazito manji?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Pessimism Is Your Friend

New Report

Close