TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po prosječnoj od 52,5:).

Očito im nije bio cilj samo 75 %. Idu oni na 95 % pa će squeezat sve one koji se opiru dobrovoljnoj prodaji.

Ja ću pričekati da vidim hoće li se postaviti na bidu sa ogromnim nalogom da pokupe još ovo što je voljno prodati preko burze po 75 kuna. Moguće je da su iscrpili sve dogovore oko blok transkacija i sada ostaje samo slobodno tržište. Ako misle dogurati do 95 % trebat će im još oho-ho dionica.

Ako idu na skvizanje, onda bi cijena mogla i na 90-100 kn….

Ignore: KressoM, delux

po koliko su svojevremeno ulazili mirovinci u dionicu kad je izlistana?

budapest !

Po 65 kn su ulazili.

Mislim da od fondova ostalo još maximalno milion komada u top 10…ako i to otkupe biti će već na blizu 90 %.Jučer i danas preko 2 miliona otkupili.

Ako budu kupovali preko burze, bit će to prilično natezanje oko cijene dok ne skupe 95 %. U tom natezanju mali dioničari koji još uvijek drže dionice mogu samo profitirati.

 

Svoj deal danas možeš objaviti na tickeru

Što smo danas tržili!!!

 

 

trial, 22.09.2022. u 15:22

Ako budu kupovali preko burze, bit će to prilično natezanje oko cijene dok ne skupe 95 %. U tom natezanju mali dioničari koji još uvijek drže dionice mogu samo profitirati.

 

Svoj deal danas možeš objaviti na tickeru

Što smo danas tržili!!!

 

 

Naprave dokap i ne trebaju više kupovati. S isključenjem malih što su i sami najavili.

Zašto bi uopće delistirali Tpng? Imaju jasnu većinu i rade što žele.

Da li su kupili ijednu dionicu direktno na burzi ovih dana?

Meni se otpočetka činilo da samo žele eliminirati nezadovoljne fondove.

Ali pričekajmo što će biti.

Nema logike da ju sa 20-tak % ili uskoro i bitno manje  free float dionica ostave na burzi. I TNPL su bili makli.  Nažalost, bit će delistirana.

Pojavio se, što je bilo i za očekivati, veliki nalog na bidu. Pitanje je samo da li je to nalog od TNPL ili nekoga drugoga (?), nekoga tko misli da će dionice kupljene po 73 kune kasnije skuplje prodati TNPL?

Uglavnom, krenuo je GRABEŽ  za preostalim dionicama koje još nisu u rukama TNPL. 🙂

Za TPL vam sve transakcije idu preko Intercapitala tako da su vam nalozi njihovi.Zvao sam prije neki dan u TPNG pa su mi objasnili da Intercapital radi sve ove velike transakcije u ime TPL.

Da li mi se čini ili Croatia Banka i OTP indeksni skupljaju TPNG?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close