TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je sad postalo ozbiljno. Zagrizli su jako.  Onaj tko im je prije nekoliko dana prodao po 66 kuna, nek sada gleda.

Stavio sam sve na 75 kuna, sa vrhunskom zaradom, pa kako bude. Mada sam priželjkivao 80 kuna.

Malo matematike.

 

Sada imaju 5.645.804 dionice, odnosno 64,64 %

Sad stvarno nisu više tako daleko od 75 %.

 

Mislim da su ovdje moguća 2 scenarija ili dokap od nekog novog imvestitora i to po cijeni između 90 i 100 kn kako bi TPL zadržala većinski paket ili neka izvanredna divka iz zadržane dobiti…istiskivanje teško jer bi onda svima morali ponuditi barem 75 kn po kojoj su kupili ovih zadnjih skoro 900 000 komada.

Ako kupe još milion dionica onda će vjerojatno ići na delistiranje a i tu ide tromjesečni prosjek(pravična naknada za one koji izlaze) ali moraš ići na skupštinu i glasati protiv.

Upravo su na 64,96 %.

Još im fali 10-tak %

Možemo li uskoro očekivati da stave ogroman bid na 75 kuna i da pokupe  sve što se na burzi može dobiti po toj cijeni?

ha trebalo bi… baš gledam, ovaj zadnji blok… razriješili Sauku sa dužnosti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Bit će jako zanimljivo vidjeti novu situaciju u prvih deset. Drastične promjene.

Evo već je 20 000 komada na prodaji na 75 kn.

Ovo me podsjeća na Kraš i slaganje na ASK-u,

pa poslije kupnju od Šaranovića

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Novi blok. Kupuju nesmiljeno.

Upravo prošao blok 42000 komada po 75kn

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Ovo bi mogao biti OTP… on je onda aut. Krasan dan, nema šta 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close