TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je li iza kulisa Skupštine Adrisa bilo riječi o TISK-R-A, odnosno o cijeni koju je BAT platio za taj dio vlasništva?

pa jel to mora biti objavljeno ili ne?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Je li iza kulisa Skupštine Adrisa bilo riječi o TISK-R-A, odnosno o cijeni koju je BAT platio za taj dio vlasništva?

Iza kulisa, zajedno sa vrijednim ugovorima između TDR i Tiska cijena na razini Todorićevog ulaska u Tisak.

@ rex
Koliko je to bilo?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

zlatek zlatek….znas ti toooo😲

pepe7

Znam tomo7, znam.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Danas i u Poslovnom dnevniku i u Večernjem listu iscrpan i vrlo zanimjiv razgovor sa predsjednikom Uprave Tisak d.d.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/TISK-fin2015-2Q-NotREV-K-HR.pdf

iz ove dionice sam izašao s minusom kad sam shvatio da dok je Agrokor vlasnik za nas ostale dioničare neće biti nikada ništa. kompletan profit će uvijek uzeti Agrokor i njegove firme. nadam se da se BAT neće dati voziti tako. šteta.


Znam tomo7, znam.


Smijemo li i mi ostali saznati može i na PM.

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

450 kn Todorićev ulaz. U Tisak je nakon toga uloženo 550 mil.kuna novca novih vlasnika

Tisak cilja na zauzimanje 30 posto poštanskog tržišta

http://www.banka.hr/hrvatska/tisak-cilja-na-zauzimanje-30-posto-postanskog-trzista?utm_source=nldnevni&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

zlatek ovdje ni trc ni mrc ni prc da uzmu i 100% ili kaj god……

nego jel tko nanjusil koliko ga je bat vrednoval

pepe7

New Report

Close