TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

miami
moje skromno mišljenje je da bat-u tisak uopće nije važan! još će ga i ponuditi todi!

Todorić je koliko se ja sjećam plačao Tisak dok ga je preuzimao po 450 kn po dionici a po 217 kn je nudjeno prije 2godine od strane Adrisa i Tiska tj Todorića.Sto se tiče da BATu nije interesantan zakaj ga je onda kupovao od Adrisa.Po mom misljenju udio je bio ponudjen i Todoriću i BAT u prije potpisivnja samo sto je Bat ponudio vise koliko vise to bi volio znati jer bez obzira sto nema obvezu prema malim dioničarma volio bi videjti Batovu valoarizaciju cijene Tiska

Mali free flot,ovo je jos jedna od rijetkih dionica koja se kako reći kaljuza u recesijskom blatu i nije odradila nikakvi rast od 2009 godine a komplet informatiziran i posluju sa 100 posto kesom zasto su marze takve kakve jesu mislim da ce BAT to priupitati i kakvo je izmedju ostaloga poslovanje sto Todi smeta lako je bilo sa Vlahovićem kad su oboje istog kova ali BAT e to je malo veća ribica i poprilično sam siguran da mu nije drago sto je ADRIS vanka ali Vlahoviću se svidjeju penezi a para burgiju vrti.Mozda Toda izdjeje iz Tiska kad i sam ima problema sa kreditima

Nakon što je Toda kupio tisk po 450 kn, tisk vrijedi 5 puta više. takva mu je i bila cijena na burzi 2007.g…cca 1800 kn.

neznam koliko vredi ali volio bi vidjeti koliko ga je BAT vrednovao siguran sam da ce netko na skupstini Adrisa to pitati mozda i negdje procuri info samo lije skupljaju mrvice dok ih ima

@ Lojtra
možda ne baš toliko, ali sigurno više nego što je trenutna cijena na burzi.
Ako sam dobro izračunao, TISK se trenutno trguje na samo 5 EV/EBITDA (?), a uvjeren sam da ga je Vlahović BAT-u vrednovao po znatno više.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Jako providno se ruši cijena

Da li to znači da bi netko rado (do)kupio jeftino još dok može?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Jako providno se ruši cijena

Ma ne vjerujem da netko ‘rusi cijenu’. Prije ce biti da su se neki koji su kupili prepali. Jucer dvije transakcije po 22 kom. Prvo kupnja pa onda prodaja po nizoj. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Zato je tolika razlika između kupnje i prodaje ove dionice?
Zelen sam u ovome pa pitam! [emo_smijeh]

mali free flot ti u top 10 neprodaju a od ovih 4.5 pct dionica slobodnih mnogi su Tisak kupovali po puno vecim cijenama i znaju da ovo vrijedi vise pa se nadaju da ce na skupstini ili prije skupistine procuriti vjest kolko je BAT platio udio u Tisku a vjerujem da je i dio dionica zauvjek izgubljen sto smrcu vlasnika sto nekim nasljedstvom sto zaboravom uglavnom ovi koji kupuju ispod 200 kn cisti poklon jer sa obzirom na BAT ocekujem u skorijoj buducnosti 6-9mj puno puno bolje poslovanje Tiska

i po meni nema sanse dokapa ili kakvog istiskivanja dionicara sve dok je BAT unutra niti bi oni ulazili da od Adrisa nisu dobili 25.86 pct dionica samo malo igra zivaca i sve do ispod 200 best buy jer BAT ce sigurno traziti kroz marze povrat svog ulaganja tako da je moguca i dividenda kad ta marza koja je namjestena nebude ispod 1pct

New Report

Close