TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BAT ulazi i u Tisak: Todorić dobiva stranog suvlasnika

Sve je jasno. Ako nekom ranije nije bilo jasno. [emo_palacg]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Stvarno mi nije jasna ekipa koja ovo kupuje po cijenama >200kn, ponude neće biti, a Todorića za cijenu na burzi i tako nije briga…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Moli Boga samo da ne procuri po kojoj je cijeni kupljen taj udio u tisku, ne vjerujem da je kupljen za manje od 200 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ako i procuri, što se onda događa?

To što Vi, ja, ili pak netko treći, smatra da to vrijedi npr. 500kn, dokle god ima ljudi koji to prodaju po 180kn ili 200kn, to ništa ne znači…

Samo mi nije jasno, zašto ekipa ide tako neinformirana grlom u jagode, kao da se ne radi o njihovim novcima…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

IZNIMKE OD OBVEZE OBJAVLJIVANJA PONUDEZA PREUZIMANJE

Članak 14.
(1) Stjecatelj nije obvezan objaviti ponudu za preuzimanje ako:

10. stjecanjem dionica ciljnog društva drži postotak dionica s pravom glasa koji je jednak ili manji od postotka dionica s pravom glasa koji drži drugi dioničar ciljnog društva,

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Zato jer vjerojatno procjenjuju pošto je dionica dugo bila van fokusa i dugo je bila na istoj razini da će se početi uračunavati nova vrijednost zbog novih materijalnih činjenica. Po meni sve ispod 200 kn je odlična kupnja.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Mislim da će se tu dosta toga promijeniti.
Vjerujem da BAT neće biti zadovoljan sa NPM ispod 1%?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

iako nemam dionice, pratim situaciju koja je vrlo zanimljiva. nema obveze javne ponude, prvih 5 ima više od 95%, ponuda išla po 217 kn,…. što će bat napraviti sa tiskom i inovinama?

pitanje je po kojoj je cijeni plaćeno 25,86 posto Tiska.Prodaja BAT udjela je moguća ali ne po nizoj cijeni koju su platili ADRISU

Randophh odakle ti da su kupili po 217 kn?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

U tome je i bila poanta , isplate maiih dioničara tj .preuzimanje
većeg paketa, kako bi se cijena prilagodila kupcu…..
Samo je AZTN predvidio korake, i zaustavio Todorića u namjeri,
koji je u dogovoru s osiguranjem, malo posložio namjeru…

G.Todorić može polako pakirati kofere i pozdraviti se s Tiskom.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

sokole, todina ponuda prije par godina!

New Report

Close