TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što duže čekaš skuplje ćeš plaćati, eto kako


Što duže čekaš skuplje ćeš plaćati, eto kako

A ko čeka što?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ADRS (Adris grupa d.d.)[/color]

Sjajno. Bit će jako zanimljivo i na tisk-r-a. Agrokor će probati spuštati cijenu u početku, ali mislim da će je morati dovesti bar do vlastite ulazne cijene (400kn) ne bi li isplatio BAT.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ADRS (Adris grupa d.d.)[/color]


Sjajno. Bit će jako zanimljivo i na tisk-r-a. Agrokor će probati spuštati cijenu u početku, ali mislim da će je morati dovesti bar do vlastite ulazne cijene (400kn) ne bi li isplatio BAT.

Zašto bi isplatio BAT?

Usput, bilo bi dobro ovo prebaciti na temu TISK, da tu ne smeta jer to više nema veze sa Adrisom! [emo_smijesak]

P.S. Čestitke svima koji imaju ADRS (ja nemam)!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

HAHAHAHAHA

Pa s kim ste se to konzultirali? 🙂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kako će prodaja TDR-a, odnosno iNovina i dionica Tiska u vlasništvu Adrisa utjecati na naš Tisak?

BAT mora dati obvezujuću ponudu za TISAK.
Kako se u zanja tri mjeseca trgovalo manje od trećine dana rtgovanja tromjesjećčni prosjek nema važnosti.
Ponuda će ići prema nezavisnoj procijeni.
Agrokor je preuzimao Tisak po 400 dok su purani letjeli.
Dao je i dobrovoljnu ponudu po 216,xx ali nije previše skupio.
A BV je minimalno iznad 100,što znaćiu da Tisak rdi za brokve,veliki promet mala zarada pa svaka ponuda iznad ranijih 216,xx koje je ponudio Agrokor bi bila dobra ponuda.
Da li će Agrokor iskoristiti priliku pa kupiti BATOV udio od nešto preko 25%.
Mislim da kupnja na 200 nije opasna i da bi se trebalo nešto zaraditi!!!!

Čestitke rijetkim kupcima ispod 200.Ovo je ipak dobro za tržište,jer svaka
obvezuluća ponuda je financijska inekcija keša!!!!
Malo meda i mlijeka lijeći dušu nakon ovolikih vrćeva pelina!!!!

Ako ide nezavisna procjena, zašto ne bi bilo recimo po 10 EV/EBITDA što je minimalno 400kn?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

@lopina

A jesu li obavezni dati ponudu? Zar nije ponuda od 216,xx kuna išla baš zbog zajedničkog djelovanja Adrisa i Agrokora. A sada se ništa nije promijenilo na temelju toga….. Tako da mislim da je tom ranijom ponudom MOŽDA nepotrebna eventualna sadašnja obaveza ponude jer zajednički nisu prešli nikakav prag…. Ne znam što kaže zakon po tom pitanju…..

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Lopina
Toda je kupio Tisak po 450 kn i tada još nisu purani letjeli. Nakon toga su počeli letjeti i doletjeli do cca 1800 kn.
dakle ne obmanjujte javnost.
LP!

A odakle Vam da je Adris prodao TISAK? Po onome što se piše, citiram “Ugovor je potpisan u subotu, 30. svibnja, a odnosi se na TDR-a, tvrtke Istragrafika, Hrvatski duhani te maloprodajne lance iNovina i Oprese.” nigdje se ne spominje Tisak…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nakon što je prihvatio izvješće Uprave TDR-a o provedenom procesu preispitivanja strateških opcija, uključujući i prodaju i prijenos dijela imovine Društva, Nadzorni je odbor dao suglasnost na potpisivanje Ugovora o kupoprodaji poslovnog udjela u društvu TDR d.o.o., dionica u društvu iNovine d.d., dionica u društvu Opresa d.d. i dionica u društvu Tisak d.d., kao i na provedbu istog nakon potpisivanja.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ivan1902
Si čuo za ZSE? Pročitaj si današnje vijesti.

New Report

Close