TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj tko je kupio se ne boji. A ako je kupio za 2,7 mil kn sigurno nije napamet kupovao. Osim toga ovo ne može u PSN, firma posluje dobro.

Vidimo li kupca/prodavača od 11.03.?

Prodao KBZ.
Kupili Jadransko, Euroherz i Agram Invest.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Vjesnikove-nekretnine-vrijedne-80-milijuna-eura-dijele-drzava-Styria-Pavic-i-Todoric

Evo čiste love za Tisak

jel rociste danas…. pa nije prosla PSN…. pa ide delisting😠

pepe7

O čemu Vi to ?? [emo_zacudjen]

kvart99 malo sarkazma

pepe7

Ma, sve je dobro…..bar malo jeftnije kupovine.

Doduše, ako ovako nastave, mozda bude i novi ATL. [emo_smijeh]

Baš gledam malo na mojedionice.
Jel moguće da se ovo trguje na samo 2,88 EV/EBITDA?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

A taman članak na poslovnom da gazda planira lifrati jeftinu kinesku elektroniku:

Todorić pokreće novu platformu i želi postati regionalni Alibaba


A zna se koji mu je najdraži način dostave sa razgranatom mrežu koji ga toliko malo košta da ga besplatno nudi.
Zanimljivi fundamenti, po nekima izgleda podcijenjeno, a po nekima baš i ne, BVPS se dosta smanjio kada su pripojili tvrtke kćeri koji su imale negativni book zbog prenesenih gubitaka. Jedino ako se sjeti spustiti nominalu i dokapitalizirati, ali za to treba i od Adrisa pristanak, tu nema 3/4 većinu na skupštini sam.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

@ xdado
Ne kužim ovo s dokapitalizacijom?
Pa TISK ima kapitala. Ima i keša!
A nema kredita od banaka.
Zašto bi TISK trebao dokap?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Naravno da mu ne treba, iako je službeno dug/kapital po moje dionice 272%, Kapital je toliko snižen (umjetno?) da i dug koji je relativno mali s obzirom na poslovanje izgleda velik u odnosu na kapital. Ali budući da zakon dozvoljava svašta, većinski bi mogao u teoriji spustiti nominalu i onda dokapitalizirati, da bi si povečao udio jeftino, ali za to mu treba 75% na skupštini. To sam samo tako spomenuo, na ovoj dionici mi ne izgleda vjerojatno.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close