TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znam ja da je u redovnom (ali možda nije znao ovaj koji je ujutro prodao po 131 kn).

A možda netko zna nešto što mi još ne vidimo …

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

sve se potiho nadal da ovo 150-160 još koji tjedan tu stajat ičekat moje pare ali izgleda šipak

pepe7

Ovaj s velikim nalogom da hoće prodati stavljao bi po 100-200 kom i to svaki nalog 1 kn iznad. Ovo je samo za plašenje vrana..jako dobro. Čeka se da nekome sjednu novci.


Ovaj s velikim nalogom da hoće prodati stavljao bi po 100-200 kom i to svaki nalog 1 kn iznad. Ovo je samo za plašenje vrana..jako dobro. Čeka se da nekome sjednu novci.

Bar odmah vidis s cim raspolaze. Kupis i rijesis se brige.

Prodajna 179,00 ??? Pa,otkada su Vam ti podaci na ovoj temi??

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Stigla i likvidnost odjednom:)


Prodajna 179,00 ??? Pa,otkada su Vam ti podaci na ovoj temi??

Koliko vidim to su aktualni podaci.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

nemate pojma. miami je u pravu, ali niti ona ne shvaća da su to podaci od jučer sve dok se ne počne trgovati danas, sa odmakom od 15 minuta naravno. dakle, bila je prodajna 179 kuna, a onda je došao nalog na 160 kuna i to se ovdje nije vidjelo jer nije bilo trgovine dok ona to nije primjetila.
onda je taj nalog prošao i opet je preostao 179 kuna . tada dolazi biser vedro nebo i kaže da su to aktualni podaci, a u međuvremenu je bilo svega.

...povijest se ponavlja...

Poglavica Vedro nebo se samo zezalo, koliko sam ja shvatio.[emo_namigusa]


nemate pojma. miami je u pravu, ali niti ona ne shvaća da su to podaci od jučer sve dok se ne počne trgovati danas, sa odmakom od 15 minuta naravno. dakle, bila je prodajna 179 kuna, a onda je došao nalog na 160 kuna i to se ovdje nije vidjelo jer nije bilo trgovine dok ona to nije primjetila.
onda je taj nalog prošao i opet je preostao 179 kuna . tada dolazi biser vedro nebo i kaže da su to aktualni podaci, a u međuvremenu je bilo svega.

Pa podaci s odmakom o 15 min. U cemu je problem? Cemu nervoza?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

gdje nesta bid sa ove dionice??????

ma ja sam ovdje novi ne kuzim ja kako to ide[emo_namigusa]

New Report

Close