TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poštovani kolege

treba biti svjestan da tisak dugo dugo vremena neće biti nikome u fokusu, jer toda i njegova ekipa ima preko 90% vlasništva. eventualno moguće pretumbacije sa adrisom, ali to mali neće osjetiti. imali ste priliku izaći po odličnoj cijeni, pa niste.
ja sam isto zbog nekih svojih razloga ostao u jednoj drugoj dionici. ali da mi je taj većinski ponudio kao što je bila ponuda na tisku, ne bih razmišljao niti trena. ništa zlobno, samo osvrt. ne znam kako ću ja proći, vrijeme će pokazati, ali sam donio odluku plivati protiv struje, kao i vi. da li je to uopće pametno u današnjoj situaciji??

Svi žele rast cijena na tržištu …svojih dionica, pa i Todorić.
Samo- trenutno mu je kapital angažiran na drugom mjestu…..doći će i ovo na red.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kolega randopph, top 10 ima preko 90%, ali odakle vam info da toda i njegova ekipa imaju preko 90%?

@ randopph

Ne kužim zašto si se javio na ovoj temi? Što to nisi napisao na “jednoj drugoj dionici” koju imaš?
I koja je to tvoja dionica koja je usporediva sa TISK?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Kakva je tu situacija? Vidimo da top 10 nadokupljuje u tišini simbolične
količine ? Cijenu pritišću nadolje, da skupe što više…….

Sreća, da je prvo izbacivanje malih dioničara – spriječeno,….

IDEMO GORE, AJDE !!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

fradusoje
zar mislite da todine banke kreditori i njihove tvrke kćeri nisu njegova ekipa? pa sve su to njegovi “prijatelji” i poslovni partneri.

zlatek
nije ništa zlonamjerno, ali recite mi barem jednu dionicu u kojoj su mali dioničari profitirali nakon delistinga ili skvizanja. svatko od nas je imao neke razloge za ostanak u dionici, ali izgleda da smo svi bili u krivu. lura,istraturist, franck, konzum, tisak,tankerska,…. nastavite niz.

Riba me naucila, ali izgleda opet magarac na tisku


zlatek
nije ništa zlonamjerno, ali recite mi barem jednu dionicu u kojoj su mali dioničari profitirali nakon delistinga ili skvizanja.

VLHO se delistirala po 26 pa vratila po 126.

ako se ne varam, zasad jedna i jedina. nakon tri godine. pa tko može čekati svaka čast.

evo TISK natrag u redovnom trgovanju

http://zse.hr/default.aspx?id=32824

Je li ovo netko provjeravao da li je u redovnom trgovanju?

Ili ima neki stvarni razlog za ovakav pad?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Je li ovo netko provjeravao da li je u redovnom trgovanju?

Ili ima neki stvarni razlog za ovakav pad?


Pa cijeli dan ti se trguje s njim, znači da je u redovnom trgovanju. Nego, nek si onaj lajbek što je prodao 18 kom po 131 sada pogleda kupnju.

New Report

Close