TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovdje će još biti svega. jedan od mogućih scenarija je, obzirom na nedavne izjave todorića u medijima o LSE-u i širenju, da se agrokor odrekne tiska u korist Adrisa koji ionako ne zna kamo bi s novcima. Mislim da bi se u toj priči mali mogli dobro okoristiti obzirom na očiti monopol inovina-tiska na tržištu. moguće je da je olgica spevec zato i otišla iz agencije za sprječavanje monopola…vrijeme će pokazati. u svakom slučaju, ovo preslagivanje je dobar razlog za optimizam.

A onda ces kad Adris uzme CO moci na Tisku ugovoriti i policu osiguranja i tehnicki pregled auta obaviti 🙂

Sala mala, ali slazem se s ovakvim mogucim razvojem situacije da Adris uzme Tisak.

Sve pozitivno o Tisku, a dionice pale i nema kupnje.
Tko je ovdje lud, prodaja ispod predhodno ponuđene cijene.Što je tako podcjenjeno pa će prodavatelji u to uložiti novac od prodaje.

Pa 94,58% dionica je u TOP10, mogu radit što ih je volja….

Pomalo. Ružno za vidit, al eto…. Kad odluče oni da im odgovara viša cijena, porasti će. Nema tu puno neke filozofije, čini se meni….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Tko to ruši cijenu sa 1 (slovima: jednom) dionicom?
Životno važnih 185kn, ili ?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Slovenci na sav glas pričaju da Todorić nema love za Merkator. Možda nešto proda tipa Ledo, Tisak…


Pa 94,58% dionica je u TOP10, mogu radit što ih je volja….

Pomalo. Ružno za vidit, al eto…. Kad odluče oni da im odgovara viša cijena, porasti će. Nema tu puno neke filozofije, čini se meni….


Tko i što može kaj raditi? kakve veze ima koliko ima prvih 10? važno je samo koliko imaju Agrokor i Adris zajedno a to je ako me sjećanje dobro služi cca 88 %. dakle, nitko ne može ništa. jedino se slažem da će porasti i to u 3-znamenkastim postocima.



Pa 94,58% dionica je u TOP10, mogu radit što ih je volja….

Pomalo. Ružno za vidit, al eto…. Kad odluče oni da im odgovara viša cijena, porasti će. Nema tu puno neke filozofije, čini se meni….


Tko i što može kaj raditi? kakve veze ima koliko ima prvih 10? važno je samo koliko imaju Agrokor i Adris zajedno a to je ako me sjećanje dobro služi cca 88 %. dakle, nitko ne može ništa. jedino se slažem da će porasti i to u 3-znamenkastim postocima.
[/quote]

Mogu na ovom plitkom tržištu lako rušiti i dizati cijenu….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

čitao sam jedan tekst prije ljeta, ne sjećam se gdje, mislim da je bilo na finance.si u kojem se raspravljalo hoće li tisak biti dio novoosnovanog koncerna adria-retail u sklopu kojeg će poslovati konzum, mercator i getro. što vi mislite, hoće li tisak biti dijelom tog koncerna čije se dionice planira uvrstiti na london stock exchange ili će tisak ostati izlistan isključivo u ovoj neisušenoj močvari gdje jedino na svijetu dionice ne rastu, dok su ostali odavno nadmašili vrijednosti iz 2007. godine bez obzira na financijske rezultate kompanija.

...povijest se ponavlja...

izaslo i izvjesce….komentari?
sto se dogadaja sa valsnickom strukturom, zatso nema trgovine bas neke na burzi.
ima li neko upuceniiji u ovu dionicu da malo prokomentira!

Hvala

Evo zašto smo na dnu po zaštiti ulagača i zašto vlada ne promijeni taj zakon? halo, vlada!? Idemo napraviti prosvjed.[emo_ooooo]
http://limun.hr/main.aspx?id=519012

kakve squeez-out ima veze sa tiskom molim lijepo? pa ovdje je agrokor otpustio dionice vjerojatno u ime duga agram-koncernu što je dobro jer ovi imaju solidnu brokersku ekipu koja bi to sve mogla jednom fino unovčiti. tisak očito nije u fokusu trenutno, što ne znači da ne vrijedi. jednostavno treba čekati i biti strpljiv, makar godinama.

...povijest se ponavlja...

@Delboy
Slažem se s tobom. Ovo sam stavil u vezi svih dionica, slučajno na Tisak.

New Report

Close