TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bez uvida van top 10 do 95 % fali mu jos 11971 kom minus ovo juče ako su skrbnički kupovali i ako su u zajedničkom djelovanju s todom, pa da sve cca 125 000 kom isplati po 600 kn to je jedva 10 milja eura, a je škrt[emo_novac]

pepe7

Stvarno ne znam što prodavatelj čeka. Na kupnji čuči još 700 komada po odličnoj cijeni od 180 kuna 🙂

Da li je moguć scenarij da Toda već ima 95% (ako pretpostavimo da su neki van TOP10 njegovi računi) i da sada prodaje u krug po 180kn ne bi li napravio nizak tromjesečni prosjek i onda objavio da velikodušno nudi 200 kuna po dionici nama ostalima??

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Stvarno ne znam što prodavatelj čeka. Na kupnji čuči još 700 komada po odličnoj cijeni od 180 kuna 🙂

Da li je moguć scenarij da Toda već ima 95% (ako pretpostavimo da su neki van TOP10 njegovi računi) i da sada prodaje u krug po 180kn ne bi li napravio nizak tromjesečni prosjek i onda objavio da velikodušno nudi 200 kuna po dionici nama ostalima??

Ako i ide istiskivanje, neće cijena biti manja od zadnje u ponudi od oko 213 kn ili koliko vec…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Jedna kupnja je moja. A prodavati neću ispod 1000 kn.

Ne idu baš sve stvari glatko za ljubljenog gazdu. Nije baš neki izvor ali vrijedi pročitati – http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-ne-odustaje-zeli-ozakoniti-spajanje-tiska-i-inovina-/702107.aspx

Možda nije kasno spriječiti monopol na štetu potrošača…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Doima se kao da imamo konkurente na bidu.


Doima se kao da imamo konkurente na bidu.

nema tu elegancije, više mi liči na stvinarenje. koja je razlika 5 kn ako računaš na zaradu 100% ili se radi o nekom drugom interesu. burza nam je puna oportunista. gdje su nestali specijalisti pa da se konačno počinje okretati neka lova.

ako netko zaista želi sakupiti još 10k komada može to vrlo brzo riješiti. vjerujem da bi se već na 250 kn sve riješilo u dva dana.

danas skok cijene i prometa. u samo dva dana sa 185 na 202

Nešto sam čitao na netu od PBZ-a da se dionice moraju odregistrirati da nebi bile prodane bez našeg znanja. Valjda to važi za neke slučajeve drukčije od nas koji smo na PBZ Investoru. Zna li netko nešto o tome?

SKDD će postupiti po Odluci i Zakonu, gdje god su dionice……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

povecava se koncentracija unutar top 10

New Report

Close