TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sportri,pa ti ne gledaš između redova…….skrbnički računi…halo….kužiš…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami, ajde zbroji te skrbničke.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Oko…28.500 komada…..a koliko im treba do 95 % ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

treba im 40.000

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


treba im 40.000

ukupni tisk – 2.386.587
95% – 2.267.258
top 1 i 2 – 2.224.296
fali do 95% – 42.962
skrbnici – 30.382
još fali – 12.580 – (nadam se da će ove otić bar po 450kn)[emo_palacg]

Na 450 mozemo tek poceti razgovarati.

miami je dobio besplatni tecaj elementarne matematike…. slijedeca lekcije se naplacuje

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

netko je rekao da su skrbnički računi iz top 10 todini igrači. moguće, ali ako se aktiviraju, onda ćemo postaviti pitanje hanfi kada su kupovali dionice. nešto mi govori da nisu kupili po 200 kuna obzirom da je cijena uvijek bila oko 400 kuna prije krize , a neko vrijeme i preko 1000 kuna. zato njih niti ne računaju tj. skrivaju ih jer znaju da bi morali platiti nama po 1000 kuna komad + svima koji su prihvatili ponudu. moguće je da će ići u rušenje cijene radi plašenja malih, no sumnjam da će itko pristati znajući da nam je cijena iz ponude zajamčena i ubuduće kod procjene. zato mislim da će, ako im je uopće stalo do 95% dionice, cijena ići gore. po meni, trebali biste se povući s prodaje barem ispod 500 kuna, ako ne i 1000. prvi da krene kupovati iznad 500 kuna, brzo bi se našla količina dovoljna za adris pardon agrokor.

...povijest se ponavlja...

ja sam se stavio na 1200 pa nek stoji

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Da dodam shebat ćete i mene ali i sebe sa svojim neznanjem. Da ne prodajete po 200 uskoro bi mogli po 1000 kn. Jadno, bijedno i sramotno tko nam sve trguje na burzi. Neznate zbrojiti 1+1.

evo Počuča Blaža izgleda stavila sve na ask na 406 ( valjda joj dosta )

pepe7

Počuča želi jeftinije kupiti, u tome je štos. Ko da neznaš i sam.

New Report

Close