TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto Hanfa akceptira takve ŠTETNE SPORAZUME za male dioničare ?

Ja, ne bih!!! Ne bi se bome mogo- pariti na burzi radi negativnog istiskivanja
drugih , tko bi htio !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Zašto Hanfa akceptira takve ŠTETNE SPORAZUME za male dioničare ?

Ja, ne bih!!! Ne bi se bome mogo- pariti na burzi radi negativnog istiskivanja
drugih , tko bi htio !

Po cemu je stetan? Za male dionicare koji su kupovali po 130 sigurno nije stetan… OK, neki su kupovali po 1500… ali kako cemo odrediti štetnost? Kako nama paše tj. po našem srednjem ulazu? Ako je iznad ponude onda ćemo reći da je štetan? hehheh… Tak svijet ne funkcionira…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Štetan je po tome- jer su se smišljeno ujedinili , da izbace – treće , tj.nas
-male dioničare!

AUDIO im nije htio prodati, i sad su našli načina- da nas se sve riješe.Onda
će smisliti dokapitalizaciju, pozvat , tobože druge investitore da ulažu,
a zauzvrat će dobiti to- da će ih po završetku kreditiranja-
katapultirati iz vlasništva!

AUDIO – NE PRODAJ IM !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ako cijeli audio paket dobiju, opet nemaju 95%. a druga stvar je pitanje zašto bi uopće istiskivali kad to ne rade niti na drugim agrokorovim dionicama. dakle- namjena ove ponude 99% je da se država elegantno riješi svojeg paketa. nakon toga dionica ostaje na nama malima da je dignemo na 1500 ili spustimo na 50. todorić sigurno više ovdje neće ukucati niti lipe jer je ionako debelo prezadužen, a svako istiskivanje košta novaca+rušenje cijene+tužbe na sudu zbog preniske cijene. čemu to kad čovjek ima 90% sa adrisom, a dosta mu je i 50%+ 1 dionica. već sam vam rekao da mora ostati na burzi ako misli da agrokor bude shvaćen ozbiljno u svijetu gdje diže kredite…

...povijest se ponavlja...

Ma , nemaš pojma Delboy, kako sam razočarana, ovim stalnim spajanjima,
izmišljanjima tople vode, gdje je nema…to je zbilja već nepodnošljivo na
ovoj burzi…
Stalno nekaj smišljaju, nikako da dignu cijene, neće prije nego se
namlate hrpetine dionica po niskim cijenama…….teško je to sve podnositi!
Svaka dionica potencijalan jne rizik, umjesto sigurnost za ulaganje…
Ili su u predstečaju, ili hoće maknuti konkurenciju, ili je stalnim
dokapitalizacijama na teret dioničara – uništavaju…ili štampanjem novih plaćaju obaveze, ma, to je katastrofa na burzi….sumnjiva financijska
izvješća, nezsštićenost malih dioničara, bez love bi htjeli sve- samo
motaju, muljaju, preslaguju—–!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kako to ne rade na drugim dionicama…slijedeće je BELJE..pogledaj AUDIO na
top 10-od 07.06.2013. zahebava ih na isti način…prodaje dionice , presporo, nitko ne diže cijenu ..i to je slijedeća žrtva- i tu će AGROKOR kupiti paket—s kim će tu glumiti kooperaciju…???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Todorić u javnoj ponudi nudi 215,49. Znači ništa od preuzimanja??

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/agrokor-objavio-ponudu-za-preuzimanje-tiska-cijena-21597-kuna-po-dionici/

neda toda ni lipe. očito veliki igrači ovo stanje grobexa prepoznaju kao sjajnu priliku da u bescijenje kupe što još valja. cijena nije nimalo stimulativna, dapače po meni i pomalo podcjenjivačka, ali tko mora, brijem da će prodavati

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Jako se dvoumim da li da se javim na ponudu. (?)
Trenutno sam bliže odluci da se ne javim.

Mislim da ovi koji danas kupuju sigurno ne misle prodavat za 1,5kn skuplje.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Iako sam mislio da neću prihvatiti ponudu, danas sam prodao dionice Tiska, i to po nižoj cijeni od ponude Agrokora i Adrisa. Nažalost čini mi se da ovdje dugo vremena neće biti koristi za dioničare. Tisak i iNovine su u problemu, loše posluju, zatvarat će neke objekte, smanjivati troškove,…
Priznao sam poraz i izašao.[emo_naivan]

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

A daj mi reci na kojoj dionici na našem marketu ti misliš da će u skorije vrijeme biti koristi za dioničare?

Znači cilj je integrirati iNovine i Tisak i uštedjeti.

Agrokor i Adris za isplatu dioničara Tiska osigurali 103,2 milijuna kuna

New Report

Close