TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po trenutnoj cijeni se da zaključiti da se ovdje nitko neće nešto “posebno” omrsiti. Neda toda meda![emo_smijeh]


Po trenutnoj cijeni se da zaključiti da se ovdje nitko neće nešto "posebno" omrsiti. Neda toda meda![emo_smijeh]

Po Maistri se dalo zaključiti da se nitko neće “posebno” omrsiti.
Ipak su se omrsili [emo_dolar]
Za Tisak ćemo morati još pričekati…

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Za delistiranje ne treba 95% vec 75%. A hoce li ga biti – neznam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Članak iz 2007. i preuzimanje po 432,56 kn. Usporediti Tisak tada i sada…

http://www.business.hr/kompanije/preuzimanje-tiska-ili-ivica-todoric-svuda-oko-nas

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Za delistiranje ne treba 95% vec 75%. A hoce li ga biti – neznam.

Toćno, odluka o povlaćenju vrijednosnih papira s uvrštenja na uređenom tržištu se donosi na GS društva sa glasovima koji predstavljaju najmanje 3/4 temeljnog kapitala zastupljenog na GS dok odluku o istiskivanju manjinskih dioničara donosi isključivo većinski dioničar koji posjeduje dionice koje se odnose na najmanje 95% temeljnog kapitala.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ponuda će vrlo vjerojatno biti oko 300 kn ili malo više.
AUDIO je vrlo slabo prodavao zadnje vrijeme i rijetko ispod 225 kn, i to s malim nalozima,…
Vjerojatno dogovor na relaciji Toda – Adris – Država postoji već neko vrijeme.
I ova 2 lovaša će vjerojatno na ovaj način platiti porez za “zaštitu” od prozivanja, propitivanja, ispitivanja,…
Na kraju će (skoro) svi biti sretni (osim onih koji su kupovali po 1000+ kn).
Meni je prosjek na 190 kn, količina povelika, tako da sam uvijek u plusu.
No, ispod 250 kn, neću niti razmišljati o prodaji.
Iako znam da vrijedi više, na 300+ kn, se opraštam od svojih dionica.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Previše naglih vijesti odjedanput… Ingra, Tisak…..nisu investitori spremni
..što je i dobro, jer je sve manje spekulacija i manipulacija sa vijestima
i objavama…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ponuda će vrlo vjerojatno biti oko 300 kn ili malo više.

samo u snovima…pogledaj koliko je ponudio za KNZM pa će ti sve biti jasno

Sad je stvarno potpuno jasno zašto se zadnjih godina prikazuje samo simbolična dobit u tisku.. Zašto traje to vječno ulaganje u informatizaciju, prelasku u čvrste objekte, novi distributivni centar.. itd.. Na te famozne tri miljarde prometa, Toda vjerojatno ostvaruje 5% što je oko 65kn po dionici. Već je dugo vremena ovdje samo pitanje kad će Toda početi prikazivati dobit. Adris je nažalost u Tisku, samo zbog zaštite svog tržišnog udjela u cigaretama. Nažalost mi mali dioničari smo gotovo uvijek osuđeni na čekanje što će glavni dioničari učiniti.. Bilo kako bilo ja ne prodajem na razinama sličnim trenutnim, pa i pod cijenu delistiranja a može se reći da sam jedan od većih malih dioničara.. Izdržao sam vrlo neprijateljsko delistiranje i na VLHO na 30-tak kuna pa ću eventualno i na TISKU-u.. spominjem iako uopće ne vjerujem da se tako što može desiti, Adris je, i ne samo na Maistri, uvijek bio primjer odnosa prema malim dioničarima. Moja poruka malim dioničarima je da ne prodaju ako ponuda bude na ovim razinama. Tisak vrijedi puno više.



Audio rasprodaje na malim količinama…..Zašto? Nadaju se višoj cijeni,
ako ne- zašto ne stave veće količine?

Da hoće velike količine prodati, prodali bi tako da stave svaki dan cijenu za 5-10 kn veću. Ovako kako rade je očigledno da štopaju. Za koga, neznam.
[/quote]

Jesi li možda danas saznao odgovor na ovo “za koga”?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Moja poruka malim dioničarima je da ne prodaju ako ponuda bude na ovim razinama. Tisak vrijedi puno više.

Slažem se sa svih svojih 1000+ prava na razmišljanje.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

nisam financijas pa samo odoka mogu imati procjenu ili dojam koliko data tvtka vrijedi. konkretno tisak vrijedi puno više od tromjesecnog prosjeka i NJEGOVI VLASNICI TO ZNAJU ITEKAKO DOBRO I ZATO KORISTECI RECESIJSKE CIJENE KUPUJU JAKO DOBRE TVRTKE PO SULUDO DOBRIM CIJENAMA. to je poanta svih preuzimanja unatrag 3 ili 4 godine – opca rasprodaja budzasto. tko moze cekati, trebao bi, tko ne moze jer ne obican covjek i nema novac i strpljene todorica, mozda ce rzmotriti prodati. toda to zna i zato ce ponuditi korektno, ali velikodusno, sumnjam. zasto bi nudio velikodusno kad na burzi vec godinama vlada rtaspolozenje daj sto das, ali daj boze imam tisak.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close