TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitke svim kupcima zadnje tri godine.
Naravno i burek kupcima zadnjih dana,naravno i saučešće burek prodavačima.
Tromjejeni prosjek iznad 210.
Da li će Toda dati premiju,recimo 300 kn”. S obzirom na P/S vrijedi barem
450 do 500.Ali valja računati da Toda i ADRIS kupuju jeftino,a prodavaju
skuplje jer da tako ne rade bili bi stečajuše i sada prodavali,a ne kupovali i jačali.
u KNZM nije u potpunosti uspio jer je..
ciljao na 95% vlasništva i nije ostvario.

U Tisku bi htio barem toliko i istiskivanje malih.

Što kaže AZTN na ovo s obzirom da ADRS posjeduje iNovine? Da li je to predmet razmatranja (ne)dopuštene koncentracije poduzetnika ili se bez obzira na specifičan distribucijski kanal sve utapa u maloprodaji?

Ideje naše benzin Vaš!

Treba uzeti u obzir da najveći paket ima Država, i ako žele taj paket morat će platiti premiju osim ako netko ne dobije pare ispod stola.

Bit će izgledno isti slučaj kao s Konzumom- oko tromjesečnog prosjeka

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sad se situacija mijenja- Audio neće prodavati dionice Tiska, po meni- prodaja
bi išla u situaciji totalne besparice države.. no , ako do sada nisu to prodali,
više nije hitno.
Imamo tri jaka vlasnika. Što ćeš bolje?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vjerujem u cijenu preuzimanja u skladu s tromjesečnim prosjekom, no čestitke dioničarima TISK vjerujem da je večina vas kupovala po mnogo manjim cijenama

...


Audio neće prodavati dionice Tiska, po meni- prodaja bi išla u situaciji totalne besparice države.. no , ako do sada nisu to prodali,više nije hitno.

Pa što je ovo nego totalna besparica države? Ogroman javni dug, rekordna nezaposlenost, godinama pada BDP, rejting bačen na razinu smeća, prodaju HPB i CO, milijarde kuna za saniranje dugova bolnica itd……
Voda ne da je došla do grla nego do ušiju! Ne bi me čudilo da je ovo dogovoreno s todom da otkupi državni udio u Tisku i da tako država dođe na brzinu do keša!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Čestitke svim kupcima zadnje tri godine.
Naravno i burek kupcima zadnjih dana,naravno i saučešće burek prodavačima.
Tromjejeni prosjek iznad 210.
Da li će Toda dati premiju,recimo 300 kn''. S obzirom na P/S vrijedi barem
450 do 500.Ali valja računati da Toda i ADRIS kupuju jeftino,a prodavaju
skuplje jer da tako ne rade bili bi stečajuše i sada prodavali,a ne kupovali i jačali.
u KNZM nije u potpunosti uspio jer je..
ciljao na 95% vlasništva i nije ostvario.

U Tisku bi htio barem toliko i istiskivanje malih.

500, 1000, nastavi niz… Vjerojatno će dati prosjek 3 mjeseca, kao što kaže Haoren.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Audio je prodavao i po 200kn. Tako da će njima i 210kn biti premija. Prodati će audio i poneki mali.

Dodajmo da je Toda svoj paket Tiska tamo cca 2005.g. platio po 450 kn. A od tada su se prihodi utrostručili. Samo vi neki sanjajte “tromjesečni prosjek” jer ustvari želite jeftino kupiti. Pa da i ponudi premalo nitko nema obavezu da mu proda.

Postam prvih 10 vlasnika i moderator me briše![emo_zacudjen]

Ja ću svoje prodati optimistima po 300. Onda vi čekajte po 2000kn, nemam niš protiv 🙂

New Report

Close