TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Graditelj, ako se ne varam, 100m kn neto dobiti na trenutačne prihode ne bi bilo oko 0,3 već 3%, a to je ipak bitna razlika.

da, izgleda da mi je u silnim nulama pobjegla jedna nula 🙂
ok. 2% na 3.2 miljarde kuna neto prihoda iznosi 64m kn neto dobiti. To bi me također zadovoljilo, ne kao 100m ali puno bolje nego dosadašnja dobit 🙂

Imamo novog igrača u top 10.
Postaje sve zanimljivije ….

1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13%
2. ADRIS GRUPA D.D.617.227 25,86%
3. AUDIO/REPUBLIKA HRVATSKA 184.016 7,71%
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 30.986 1,30%
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 19.166 0,80%
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 11.896 0,50%
7. PBZ D.D. 9.300 0,39%
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 7.627 0,32%
9. PIVAC IVICA 5.281 0,22%
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16%

UKUPNO

2.181.119

91,39%

Stavite bolje grafikone,/3 god unatrag/ da se vidi TO- povjerenje u dionicu …….! …a ne, ova malodušnost kod ulagača…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Isprobao dostavu preko Tiska. Jednostavno i prakticno, ostao sam ugodno iznenadjen. Paket poslan u cet iz Zg, u St stigao u petak.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Nije baš pozitivan komentar:
Vaš link …

U divnoj tišini koja sliči priči što skviči... jer ugasilo se svjetlo na fići!

Iz njegovog bloga, letimično, razabirem mrzovolju , kad ga se pita sa Solaris,
popljuvao je dostavu paketa Tisak, a meni je to logičan izvor prihoda zbog razgranate svakodnevne distribucije koja košta , a sada je nadopunjena novim prihodom .Tisak širi svoju ponudu novim proizvodima/uslugama.
Ako uz to otvore neki tip Fast-fooda,bit će još bolji, al, šta kad mi ne znamo
smisliti svoje originalne proizvode tog tipa, tko nam je kriv…….
Zakamuflirao je svoje interese…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tisak, nova pozicija 8. RBA- skrbnički račun,kupuje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Apsolutno se slažem da je dostava samo dodatni prihod , jer logistika svakako pokriva cijelu Hr. Primjećujem sve više artikala kojima je uvoznik Tisak , što također nije beznačajno ,znači u uvoz i veleprodaja su napokon profunkcionirali. Jako bitno je što je njihov uvoz u lancima Spara, Kauflanda, Plodina i dr. Tu prvenstveno govorim o trend igračkama, bic upaljačima, a izuzetno su pozicionirani i sa Trident žvakaćim gumama, a nije lako odradit taj posao pored Atlantica.


Tisak, nova pozicija 8. RBA- skrbnički račun,kupuje.

Dok AUDIO pomalo prodaje, nema ovdje ništa od rasta, barem ne značajnijeg!

Vrlo lako mogu nać fond koji bi kupio cijeli paket, al njima je draže pomalo prosipat na TK, ljudi čuvaju svoj posao!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Iz njegovog bloga, letimično, razabirem mrzovolju , kad ga se pita sa Solaris,
popljuvao je dostavu paketa Tisak, a meni je to logičan izvor prihoda zbog razgranate svakodnevne distribucije koja košta , a sada je nadopunjena novim prihodom .Tisak širi svoju ponudu novim proizvodima/uslugama.
Ako uz to otvore neki tip Fast-fooda,bit će još bolji, al, šta kad mi ne znamo
smisliti svoje originalne proizvode tog tipa, tko nam je kriv…….
Zakamuflirao je svoje interese…..

Ali, covjek uopce nije prodao… pod skrbnickim je unutra…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Pustite “blogera”, siguran sam da oni koji su danas kupovali nisu pogriješili…..

Naravno da je prodao. Shvatio je da ovdje jos jedno vrijeme nece biti rasta zbog Audia. Sto se tice paketne dostave, sad za sad ta usluga im ide dosta dosta dobro. Dovoljno je otici na bilo koji Tisak pa pogledati. Ako i kad se rijese dionice Audia onda mozemo govoriti o rastu.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

New Report

Close