TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Revalorizacija je rađena, al to je pojelo “samo” 23 mil.. No polje Zadržana dobit ili preneseni gubitak je smanjeno za 100 mil. ?!?

Po mojim saznanjima tu (tj. u tom polju) bi se trebala prikupljati/akomulirati dobit/gubitak iz prethodnih godina. Ne znam odakle im ovo ? Naravno u Bilješkama ne stoji ništa…

Ima jedna šema . Ti dobit (zadržanu) možeš pretvoriti u materijalnu imovinu, kupnjom iste.
Jedino mi pada na pamet da je vrijednost toga pala.


Ima jedna šema . Ti dobit (zadržanu) možeš pretvoriti u materijalnu imovinu, kupnjom iste.
Jedino mi pada na pamet da je vrijednost toga pala.

kolega, ne znam jel ti se omaklo ili ne znaš da se imovina kupuje iz gotovine/aktive ili duga/pasive, a nikako iz kapitala.

ovdje rađeno nekakvo pretakanje s povezanim poduzećima jer je nestala imovina vezana uz njih, jel to dobro ili loše pojma nemam.

Pusti Aktivu..Svejedno je što gledaš jer ako nešto napraviš na Aktivi, moraš i na Pasivi.
Ne vidim zašto nešto ne bi mogao kupiti iz Zadržane dobiti ? Pa postoje firme bez duga !?



Ima jedna šema . Ti dobit (zadržanu) možeš pretvoriti u materijalnu imovinu, kupnjom iste.
Jedino mi pada na pamet da je vrijednost toga pala.

kolega, ne znam jel ti se omaklo ili ne znaš da se imovina kupuje iz gotovine/aktive ili duga/pasive, a nikako iz kapitala.

ovdje rađeno nekakvo pretakanje s povezanim poduzećima jer je nestala imovina vezana uz njih, jel to dobro ili loše pojma nemam.
[/quote]

neznam ni ja a dok ne doznam izlazim iz njega…

Jako neozbiljno.

Nestane 100 milijuna kuna iz firme(sa papira) a niti jedna mala stavka o tome.

Tržište bi ovo moralo sankcionirati.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Izgleda da je hit ove godine ciscenje bilanci , valjda svi za vladom u clean start.

To što nema informacija, možemo zahvaliti – samo novinarima.

Pišu milion nebitnih podataka- a ovakva bomba im pukne pred nosom, i ne vide je!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.poslovni.hr/mobile/domace-kompanije/od-agrokorovih-tvrtki-jamnica-najbolja-230677

Zanimljivo: Tisak biljezi pad prodaje bonova i duhana (manje marze), a biljezi rast komercijalne robe (velike marze).

Nejasno da nema nikakvog komentara za “ciscenje” bilance.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


http://www.poslovni.hr/mobile/domace-kompanije/od-agrokorovih-tvrtki-jamnica-najbolja-230677

Zanimljivo: Tisak biljezi pad prodaje bonova i duhana (manje marze), a biljezi rast komercijalne robe (velike marze).

Nejasno da nema nikakvog komentara za "ciscenje" bilance.

Problem je stu ljudi prvenstveno idu u tisak zbog duhana, bonova i novina. A ostalo kupuju usput. Ako padne prodaja ta tri kljucna artikla pasti ce prodaja i svega ostalog.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Jako neozbiljno.

Nestane 100 milijuna kuna iz firme(sa papira) a niti jedna mala stavka o tome.

Tržište bi ovo moralo sankcionirati.

jucer se dobro lupalo po bidu, vidit cemo oce li se danas nastavit…

Isparilo 130 miljona i nikom nista, pojeo vuk magare. Niti fusnota, naravno da ce trziste reagirat na ovakav bezobrazluk!

New Report

Close