TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina, krivo navedeno, ali nije bila poanta u nazivu.

U divnoj tišini koja sliči priči što skviči... jer ugasilo se svjetlo na fići!

pustite čovjeka da investira u miru…

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

pitao sam dosta ljudi da li znaju da je Tisak reseller Apple proizvoda i da u TisakMedia-i mogu kupiti njihove novotarije. Gotovo nitko to nije znao, stoga apeliram na dioničare da pošalju mail na Tisak i predlože agresivniju marketinšku strategiju. Tisak reklame se prilično često vrte na svim postajama, no često su to akcije proizvoda. Treba ubaciti logo Applea i upoznati ljude, tu bi se lijepo dalo dodatno zaraditi sa se malo potrude. Tisak je i dalje relativno jako nisko zbog AUDIA-a, no potencijal je ovdje već godinama naglašavan kao potencijal rakete no eto dosada se nije desio. A ne tako davno tržili smo se i na 350.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Audio rasprodaje na malim količinama…..Zašto? Nadaju se višoj cijeni,
ako ne- zašto ne stave veće količine?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

možda je tamo netko napokon shvatio da ovdje dobit skače svaki kvartal, da se sva ona ulaganja u nove usluge, nove kioske i Mediu napokon isplaćuju dan za danom sve više. pa da stave sve šta imaju na ask na recimo na 200,00 mislim da bi to jako brzo planulo, čak u jednom danu. ovako balave malo pomalo, dopuštaju kontinuiran (ali još uvijek spor) rast i na kraju ipak pune blagajnu.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nisu ovo više male količine koje se dnevno protrguju.
Naš Tisak nekome postoje vrlo interesantan…a bolja vrimena tek dolaze


Audio rasprodaje na malim količinama…..Zašto? Nadaju se višoj cijeni,
ako ne- zašto ne stave veće količine?

Da hoće velike količine prodati, prodali bi tako da stave svaki dan cijenu za 5-10 kn veću. Ovako kako rade je očigledno da štopaju. Za koga, neznam.

S obzirom na dnevni promet koji je sve veći i Audio će svoje količine prilično brzo ispucat ,a tada ……[emo_namigusa]


S obzirom na dnevni promet koji je sve veći i Audio će svoje količine prilično brzo ispucat ,a tada ……[emo_namigusa]

Da… ako ce bit ovim tempom, znaci jos vise od 3 godine…[emo_zloban]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

ovim tempom par mjeseci … oko 240 bumo vidli prometa “ko šodra” …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ha haha, koje prognoze , kolege moje !
Ok, moje mišljenje se totalno razlikuje ,a budućnost će pokazati tko je bija u pravu. Iz nekog razloga Tisak je u posebnom statusu u Agrokoru.
Naravno , vrijeme će pokazati i zašto ?
Iskreno mi je žao sto nisam imao slobodnih novaca za povećati svoj udio na razinama 100 i ….

Izašlo FI. Ne pratim TISK, ali što se desilo sa kapitalom? Neka revalorizacija ili..?
Sa 424 na 287 miliona..?!

New Report

Close