TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Današnjem kupcu želim zdravlje, mir i svaku sreću ….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

AUDIO prodaje na 210 a mislim da je njihov nalog i 212 kn
Pitam se tko odlučuje koliko če država prodati Tiska ?
Zašto se javno ne objavi koliku količinu dionica žele prodat ?

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Kakav je ovo muk na temi?Ovakav promet i lagani rast zaslužuju par riječi,čini se da i ova dionica ulazi u fokus investitora.Čim se poveća promet cijena ide gore,a kolilo AUDIO ima namjeru prodavat tko će znati,al kad AUDIO obustavi prodaju ovo će na više razine.Gledan maloprije kako je ovoga na 207 brzo počelo grist………lijepo ,lijepo……


Kakav je ovo muk na temi?Ovakav promet i lagani rast zaslužuju par riječi,čini se da i ova dionica ulazi u fokus investitora.Čim se poveća promet cijena ide gore,a kolilo AUDIO ima namjeru prodavat tko će znati,al kad AUDIO obustavi prodaju ovo će na više razine.Gledan maloprije kako je ovoga na 207 brzo počelo grist………lijepo ,lijepo……

Neće oni ništa obustaviti. Skoro cijela količina koju Audio ima je namijenjena prodaji. Tako barem piše na njihovom WEBu. Samo me interesira koji ovo stručnjak prodaje na taj način.

Najbolje nek Audio izloži transparetno cijelu količinu pa da vidimo koliko će trebati da se to pokupi. Moguće da će se vrlo brzo razgrabiti. Ipak se radi o firmi sa prekrasnom bilancom i ogromnim prihodima. I sam bi se u tom slučaju pridružio vatrometu:)

To nije stručnjak-nego fah IDIO. Mjesecima traje mrcvarenje, na dionici koju
bi razgrabili na tim cijenama….
A što ako se ciljano čuvaju količine na tim cijenama – za poznatog kupca..koji
još nema lovu na raspolaganju / nije riješio margin?/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sve su teorije zavjere moguće,no bilo ovako ili onako,ovde nitko neće moći reći da nije imao vremena za ukrcaj.Meni bi pasalo da je bar još 3 mjeseca na ovim ili nižim razinama.


To nije stručnjak-nego fah IDIO. Mjesecima traje mrcvarenje, na dionici koju
bi razgrabili na tim cijenama….
A što ako se ciljano čuvaju količine na tim cijenama – za poznatog kupca..koji
još nema lovu na raspolaganju / nije riješio margin?/

Ma nemojte sad sa teorijama zavjere.
Sutra ćete vidjeti tko kupuje zadnjih dana. Jedini problem je količina koju Audio ima.


Najbolje nek Audio izloži transparetno cijelu količinu pa da vidimo koliko će trebati da se to pokupi. Moguće da će se vrlo brzo razgrabiti. Ipak se radi o firmi sa prekrasnom bilancom i ogromnim prihodima. I sam bi se u tom slučaju pridružio vatrometu:)

Meni je ovaj pristup AUDIO-a sasvim u redu. Kad su bili stavili po 190 kn, dionica je potonula znatno ispod (ne samo radi toga, no svejedno).
Ovako se može polako prodavati a da to ne ruši cijenu. Kad nestane ozbiljnijih kupaca, prodaja staje, i čeka se oporavak ili zadržavanje cijene do slijedećeg vala.
Ja sam strpljiv, tko nije, nije ni trebao biti ovdje.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Sve je super.Dinamika prodaje / kupnje vrhunska.Cijena s obzirom na nominalnu vrijednost simbolična,interes veliki…..Dionica je volatilna, cijenjena
zbog volumena kod investitora,perspektiva izvjesna.Financijska izvješća sve bolja.
Sasvim je sve idealno.Čim Audio stavi 185,00 kuna, nitko ju neće.
Ako padne na 150, svi bi je prodali..kad počne rasti, interes je nevjerojatan…
Tipična hrvatska dionica.
Naravno, da nisam zadovoljna, jer mi nije jasno, zašto taj paket AUDIO, po
gornjim kvalitetama, od strane velikih investitora- nije odavno riješen / prodan.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nemam interesa u tisku ali moram reagirati.

Naime ako ste zagriženi ulagači u tisak (svi tu TRUBITE zašto ovako Audio prodaje zašto ruši cijenu,zašto ne nađe kupca za paket)onda bi ste morali znati da je audio u nekoliko navrata ponudio istoimenu količinu u kompletu na dražbi i nitko se nikada nije javio.

S toga molim vas, ne pričajte .izdarije!

Ciao!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Nemam interesa u tisku ali moram reagirati.

Naime ako ste zagriženi ulagači u tisak (svi tu TRUBITE zašto ovako Audio prodaje zašto ruši cijenu,zašto ne nađe kupca za paket)onda bi ste morali znati da je audio u nekoliko navrata ponudio istoimenu količinu u kompletu na dražbi i nitko se nikada nije javio.

S toga molim vas, ne pričajte .izdarije!

Ciao!

Možda je previše za jednog. Ali za 10, 20 ili 100 njih nije previše i zalažem se za transparentnu prodaju. Neka objave cijenu i količinu pa ćemo vidjeti da li će se naći kupaca ili neće.

New Report

Close