TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Previše teorija, da smo između 400 i 500 kn vrijedilo bi špekulirati što dalje. Sada jedino kupovina dolazi u obzir ovisno o mogućnostima.


Previše teorija, da smo između 400 i 500 kn vrijedilo bi špekulirati što dalje. Sada jedino kupovina dolazi u obzir ovisno o mogućnostima.

tvoja teprija imala bi smisla da je ovo 2007. godina, ali sad kad znamo da slijedi novi val krize, treba biti jaaako oprezan s pozicijama u dionicama

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Nitko ne komentira da je Apple sklopio ugovor sa Tiskom i da ce pocet prodavat njigove proizvode u trgovinama….i nije tako losa vjest

I ne samo to. Počele su se na Tiskovim kioscima prodavati kartice za kupovinu na Internetu paysavecard

http://www.paysafecard.com/hr/hr-paysafecard/

a evo i jedan apple link:

http://www.bug.hr/vijesti/apple-sada-tisak-media-centrima/118483.aspx?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Ovdje je 19.09.napisan zadnji komentar, bezrazložno je tema zanemarena….
Uoči očekivano dobrog izvješća…molim komentare na temu perspektive ove
dionice…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo “modernizirano” sučelje mi samo otežava snalaženje i odvlači od praćenja i komentiranja.
Tete na kioscima Tiska k’o da su na fakultetu, svaki dan novi proizvodi, nove upute, nova ponuda,….
Vjerojatno će uskoro ići i na tečaj za servisiranje računala iz Apple-ove palete.
A što se tiče ove dionice, već dugo sam na “hold” i povremeno sitni “buy” (nema se, inače bih grizao i jače).

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

ode tisk u minus, čitaju se izvješća

A kad ono u izvješću rast dobiti od 14% na 8,3 milijuna kuna[emo_namigusa]

Mali prometi? Situacija ? Neki komentar…


Mali prometi? Situacija ? Neki komentar…

Čuli su te. DA si prije pitao, prije bi raslo[emo_palacg].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

..minus na ovoj dionici sam se smanjujuE…bez ikakve podrške…jbt. tehniku sam
milion puta dokupljivala, i nikako na zelenu granu…..a ovo, Bakić gura sam
skupa sa svim ostalim dijelovima svog portfelja…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nakon više od 1/jedan/ mjesec..ovdje nitko ništa nije napisao..pa, kako to…
Šta je ovo??? Bill, kako to komentiraš?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close