TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i čanak iz poslovnog:

http://www.poslovni.hr/vijesti/tisak-uvecao-neto-dobit-za-vise-od-40-posto-211593.aspx

Da je ovo tek početak govori i sljedeća rečenica komentara uprave:

"Također se nastavlja s već pokrenutim mjerama ušteda, a efekti velikih radnih ulaganja u modernizaciju i optimalizaciju poslovnih procesa očekuju se u idućem razdoblju."

To iduće razdoblje traje već 3 god

pa gledaj 2010 -15m kn, 2011 +24m kn, 2012 za sada rast dobiti 30%, računaj sam… o prihodima da ne govorim, trend je jasan usprkos svim negativnim kretanjima koja nas okružuju. ipak je tisak vanserijska firma za naše okruženje i zato je Todorić pazi i mazi i čuva od radoznalih pogleda.


To iduće razdoblje traje već 3 god

To je istina. Ovu rečenicu samo kopiraju već koju godinu. Podsjeća me na socijalističke pamflete.
Izvješće je solidno, ništa posebno, no mene više u cijeloj priči zabrinjava AUDIO. Baš me interesira kad će se ponovno aktivirati na sell strani pa da stržim nešto prije njega [lol].


@graditelj

Baš sad da je Tisak tako vanserijska firma i ne bih rekao. Čak i za naše okruženje. Business je prilično jednostavan, imaju jakog gazdu i u biti nema tu ničeg vanserijskog.
Ja ću reći da je vanserijska firma kad prikažu dobit od 10% na sales [thumbsup]

A sad malo i za kraj…
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/207300/Objavite-popis-poreznih-platisa-Agrokor-bi-bio-na-vrhu.html

evo još jedne vijesti:

http://www.poslovni.hr/vijesti/galerija-zavirite-u-novi-distributivni-centar-tiska-vrijedan-125-mil-kn-211812.aspx

Od 2007. godine do danas u Tisak je Agrokor uložio 500 milijuna kuna, a otvorenje Distributivnog centra i nove upravne zgrade nastavak je tih aktivnosti. Informatizirali smo prodaju, te je poboljšali novim proizvodima i uslugama, reogranizirali distribuciju, što se uvelike odrazilo i na poslovni rezultat, približio je Kocijan dodajući kao je u proteklih pola desetljeća Tisak povećao broj zaposlenih s 3180 na 4100 radnika, te povećao promet za 1 milijardu kuna.


@gates
, budimo ozbiljni, u ovoj branši NPM od 2-3% bi bio odličan rezultat.


Dali netko zna ili može pretpostaviti kako bi se na Tisak (cijenu dionice) odrazila prodaja kurirske tvrtke A1 direkt, koja je koliko mi je poznato u njegovom vlasništvu?
Mislim da je A1 gubitaš, i Tisku bi dobro došlo da je se "riješe".

A1 Direkt koliko čujem prodan, ali transakcija još nije provedena


Guru očito i dalje drži cijenu što je odlično za nas dioničare.
Nego jel možda netko bio na Skupštini ove godine?

Kakve rezultate očekujete za 2Q?

izvještaj je sasvim OK.
ja zaista ne razumijem one koji sad prodaju. sve dok ovaj napucava treba čvrsto držati i nema smisla prodavati, jednim okom treba pratiti AUDIO i eventualno ako ga AUDIO nadjača, ako ga počne opasno kititi onda možda izaći pa čekati niže, ali zasad sport i glazba!

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو



Guru očito i dalje drži cijenu što je odlično za nas dioničare.
Nego jel možda netko bio na Skupštini ove godine?

Kakve rezultate očekujete za 2Q?

izvještaj je sasvim OK.
ja zaista ne razumijem one koji sad prodaju. sve dok ovaj napucava treba čvrsto držati i nema smisla prodavati, jednim okom treba pratiti AUDIO i eventualno ako ga AUDIO nadjača, ako ga počne opasno kititi onda možda izaći pa čekati niže, ali zasad sport i glazba!
[/quote]

Kitili su njega mnogi ovih godina, a lako je provjeriti gdje je tko danas [huh]

Evo danas pretpostavljam da je AUDIO opet bio aktivan. I upravo sad pročtima ovaj članak:

http://www.poslovni.hr/vijesti/linic-priznao-nema-efekata-od-investicija-u-prvoj-polovici-godine-211922.aspx

Vlada se danas suglasila da Agencija za upravljanje državnom imovinom uzme kratkoročni kunski revolving kredit kod Hrvatske poštanske banke u iznosu od 140 milijuna kuna za tekuću likvidnost i podmirenje obveza prema bankama.

WTF????? Uzimaju kredite, rasprodaju recimo TISK na burzi (firmu koja OK posluje) da bi dali lovu firmam koje stvaraju gubitke već godina. Praksa se nastavlja, a ja se sve češće pitam tko je tu lud??????

Prodaješ ono za što si siguran da će sutra vrijediti više, da bi pokrpao tekuće troškove gubitašima koji sutra neće vrijediti ništa! I sad lijepo svi oni skupa ošli na GO [angry]

Druga ozbiljna prodaja na 2175 kn!!!

@Gates
, ovaj koji prodaje izgleda nije na GO. [sad]

možda je otišao. [smiley]


Druga ozbiljna prodaja na 2175 kn!!!

@Gates
, ovaj koji prodaje izgleda nije na GO. [sad]

Nije, nije. Sad je samo pitanje da li će se povlačiti polako prema gore ili neće. Sad je samo pitanje da li netko ne diže cijenu da istovari svoje…. Puno pitanja, a ne znamo odgovore [lol]

New Report

Close