TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opa čestitam svima, ipak ovo odrađuje brže nego knzm, želim vam i dalje ekspresan rast

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Ima neki poseban razlog ovom rastu?
zadnje poznati BVPS= 174,15 kn …

Bravo Stisak!
overall +

pišem samo na dionicama koje držim..

Sad se treba riješiti privremenih putnika. Čestitam im na zaradi i podizanju likvidnost što je i glavni i najvažniji cilj špekulanata a onda nastavljamo prema površini vode. S obzirom koliko smo duboko i dugo ronili trebat će još neko vrijeme da isplivamo ali utega smo se riješili i nema više povratka na staro nadam se nikada.


Sad se treba riješiti privremenih putnika. Čestitam im na zaradi i podizanju likvidnost što je i glavni i najvažniji cilj špekulanata a onda nastavljamo prema površini vode. S obzirom koliko smo duboko i dugo ronili trebat će još neko vrijeme da isplivamo ali utega smo se riješili i nema više povratka na staro nadam se nikada.


Sretno dalje ja napustio vlak, 40% je dobra zarada sa priličnom količinom.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

..prodao dio 240…sad čekam hladjenje i opet i Tisak..ne mogu ja beZ TISKA

ja sam vam uvijek ukazivao na ogroman potencijal tiska. nemojte to zaboraviti. i dalje se ništa nije promijenilo kod mene, pa tako niti u pogledu targeta. ne prodajem ovo ispod 300 eura po dionici. mislio sam da ću taj dan čekati 10 godina, ali mislim da ću ga dočekati već za 3-5 godina ako ovako nastavi oporavak ZSE-a.

...povijest se ponavlja...

Već sam odavno pisao da može bez problema na 300,to su razine iz 2009 kad je poslovanje bilo lošije,sad kad imamo jaku ekipu u top 10 i to mi se čini malo.

"Only dead fish swim with the stream"


Već sam odavno pisao da može bez problema na 300,to su razine iz 2009 kad je poslovanje bilo lošije,sad kad imamo jaku ekipu u top 10 i to mi se čini malo.

o čemu pričate kolega??? pa nakon stečaja, kad je tisak bio u enormnim dugovima trgovalo se po 390-490 kuna….dakle – to su minimalni tehnički targeti povijesnih cijena tiska….ukupno gledano, po meni nema razloga da se trguje ikad više ispod 450 kuna….a obzirom da se kriza bliži kraju, mislim da su i puno veći targeti sasvim legitimni idućih godina…

...povijest se ponavlja...



Sad se treba riješiti privremenih putnika. Čestitam im na zaradi i podizanju likvidnost što je i glavni i najvažniji cilj špekulanata a onda nastavljamo prema površini vode. S obzirom koliko smo duboko i dugo ronili trebat će još neko vrijeme da isplivamo ali utega smo se riješili i nema više povratka na staro nadam se nikada.


Sretno dalje ja napustio vlak, 40% je dobra zarada sa priličnom količinom.
[/quote]

Čestitke kolega.
Jedino mislim da si malo prerano napustio vlak. Ko Bisakovic na VPIKu. Mada je i on zaradio lijepe novce tamo [bye]



Već sam odavno pisao da može bez problema na 300,to su razine iz 2009 kad je poslovanje bilo lošije,sad kad imamo jaku ekipu u top 10 i to mi se čini malo.

o čemu pričate kolega??? pa nakon stečaja, kad je tisak bio u enormnim dugovima trgovalo se po 390-490 kuna….dakle – to su minimalni tehnički targeti povijesnih cijena tiska….ukupno gledano, po meni nema razloga da se trguje ikad više ispod 450 kuna….a obzirom da se kriza bliži kraju, mislim da su i puno veći targeti sasvim legitimni idućih godina…
[/quote]
Ma dobro,malo sam se krivo izrazio,ne mislim da TISK vrijedi samo 300 kn,ali s obzirom na stanje cjelokupne burze i gospodarstva ovo mi se zasad čini kao neku kratkoročni target.

"Only dead fish swim with the stream"


o čemu pričate kolega??? pa nakon stečaja, kad je tisak bio u enormnim dugovima trgovalo se po 390-490 kuna….dakle – to su minimalni tehnički targeti povijesnih cijena tiska….ukupno gledano, po meni nema razloga da se trguje ikad više ispod 450 kuna….a obzirom da se kriza bliži kraju, mislim da su i puno veći targeti sasvim legitimni idućih godina…

Evo Delboy konačno je netko veći prepoznao skrivenu vrijednost TISKa. Već smo si sami bili dosadni čekajući da netko konačno skuži da ovdje leži ogroman potencijal.

New Report

Close