TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lijepo se čisti 180. Izgleda da će 180 od sutra biti novi support, a onda jurišamo na psihološke granice [thumbsup]

ulazi indeksni…kad se nakrca ide cijena opet dolje

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!



Lijepo se čisti 180. Izgleda da će 180 od sutra biti novi support, a onda jurišamo na psihološke granice [thumbsup]

ulazi indeksni…kad se nakrca ide cijena opet dolje
[/quote]

Ne morate ovakve ocite drukove pisati… I dalje vam je po meni ovo povoljan ulaz…
Niste zakasnili… Nema potrebe za ovim…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Propustate bitne stvari oko ove dionice, ali besramno drukate. cestitke svima koji su IN!!!


Propustate bitne stvari oko ove dionice, ali besramno drukate. cestitke svima koji su IN!!!

Hvala kolega. Ja sam IN, sa 1000+ kom. I osjećam se lijepooooo.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

U top10 još nema promjena ali s obzirom na jučerašnji promet mislim da će u pon mnoge stvari biti jasnije.

Moglo bi ih biti [thumbsup]

http://trzistakapitala.wordpress.com/2012/03/15/neobicno/#comment-11970

Veli naš najdraži bloger:
"…
I inače od kud Vam da je to svojstveno meni? Ja često kupujem drugačije, kad se pojavi likvidnost na prodaji, bio to formalno ili neformalno bid, znači može stajati i na asku, ali ako se netko iskrcava. Kao npr. jučer TISK.
…"

Cijena samo što nije dotaknula 200 a svi mudro šute. Pa nije da ste valjda već svi vani? Pišem argumentirano od 130 (dobro i malo ranije) da je prvi target 400 fundametalni i tehnički. Vidim u top10 Erste dokupio 1000 komada, ostalo po starom za sada. Možda su ovo povijesno niske cijene koje naša generacija više neće doživjeti na nekim dionicama?

Odakle kolega toliki optimizam. Još uvijek se na sve strane otvaraju otkupi zlata, a ne nekakvi brokeraji i fondovi.


Odakle kolega toliki optimizam. Još uvijek se na sve strane otvaraju otkupi zlata, a ne nekakvi brokeraji i fondovi.

Kada se to počne događati vrijeme je za bijeg iz dionica!Probilo i tih 200 kn..

"Only dead fish swim with the stream"


Odakle kolega toliki optimizam. Još uvijek se na sve strane otvaraju otkupi zlata, a ne nekakvi brokeraji i fondovi.

Realna ekonomija u pravilu ima delay za tržištima kapitala (zato ljudi prodaju zlato, vraćaju kredite iz 2007 kad su bili high / pijani a sada nemaju posla trenutno :-). U našem slučaju to može biti i godina-dvije. Potrošnja i rast GDP-a su u pravilu vezani uz povjerenje građana i ostalih subjekata na tržištu u sustav i budućnost sustava a burza je ta na kojoj se ti smjerovi najranije mogu detektirati.

hvala kupcu, ja otresao svoje na 199,x i 20x,x. 25% odrađeno i sad ćemo to prebaciti još u konzum za novu trku

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


hvala kupcu, ja otresao svoje na 199,x i 20x,x. 25% odrađeno i sad ćemo to prebaciti još u konzum za novu trku

Nije da me puno briga ali čisto par razmišljanja zašto Tisak a ne Konzum. Konzum je ispao iz Corbexa Tisaktek ulazi u Crobex, Konzum je 2004. (pišem napamet) bio tamo gdje je Tisak danas. Konzum bi danas Toda najradije prodao (da ne tražim sad intervju sa njim) a u Tisak vjeruje više od svega. Dosta za danas da ne ispadne da drukam 🙂

New Report

Close