TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ja ne kužim ove što se guraju lipu ispod.. ako ne mo’š čekat prospi sve po bidu i ne stvaraj privid prodaje jer ih je gro koji bi ušli pa danas – sutra!

pišem samo na dionicama koje držim..


http://www.seebiz.eu/ledo-vupik-i-tisak-ulaze-u-sastav-crobex-a/ar-28471/
Potvrda da tisk ulazi u crobex

Otpor na 180 je dosta jak, ali to je ok, bar se svatko tko to želi, pa i oni sa xxxx komada, mogu ukrcati/iskrcati sa vlaka. S obzirom na konstantan rast zadnjih 2 tjedna ovo je pomalo i očekivano i trebaju se tehnički oscilatori ohladiti prije nastavka. S druge strane 170-180 je apsolutno preniska cijena za bilo kakve špekulacije i jedino je sigurno da će prodavači ostati bez dionica prije ili kasnije. Uskoro nam Tisak ulazi u Crobex pa će postati sastavni dio svih indeksno orjentiranih fondova i portfelja što će svakako povećati potražnju i likvidnost na Tisku.

Danas je ključni dan za TISAK, ako ne uspije probiti 180 kn, tehnički gledano pada na 160 kn!

ps Dečki su rekao bi izabrali pogrešan tajming za dizanje cijene da bi se iskrcali iznad 200!

ps Mišljenja sam, da nije problem niti jučer bilo dignut cijenu dionice na 200 već problem na toj razini iskrcat xxxxx komada!

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


A ja ne kužim ove što se guraju lipu ispod.. ako ne mo’š čekat prospi sve po bidu i ne stvaraj privid prodaje jer ih je gro koji bi ušli pa danas – sutra!

stvarno su u k ovi što se lipare na asku a imaju bid kunu ispod. Svatko tko hoće sad ima priliku prodati i napustiti ovu priču.


@ing
, pravi igrači ovo neće pustiti ispod 100-200% zarade, nemoj biti naivan. ako hoćeš prodati onda se ne guraš prvi na bid sa par sto tisuća kuna, kao što je ovdje primjer…

da li ovo 4. ili 5. izlaze van iz top10 danas?! na 177 neprestano dolaze nove količine. ne vjerujem da su dionice dobivene od AUDIA jer su pojedniačni paketi preveliki za branitelje.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


da li ovo 4. ili 5. izlaze van iz top10 danas?! na 177 neprestano dolaze nove količine. ne vjerujem da su dionice dobivene od AUDIA jer su pojedniačni paketi preveliki za branitelje.

Ja mislim da je ipak AUDIO, jer je on tako u cijeloj povijesti bio glavni kočničar rasta. Svaki rast je pokrivao s onolikim brojem dionica koji je kupce uvjeravao da odustanu od daljnje kupovine i od dionice uopće. Svugdje Toda ima nekog svoga. Svi bivši visokopozicionirani inspektori MUP-a su po raznim sektorima Agrokora i osiguravaju integritet i imunitet.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.



da li ovo 4. ili 5. izlaze van iz top10 danas?! na 177 neprestano dolaze nove količine. ne vjerujem da su dionice dobivene od AUDIA jer su pojedniačni paketi preveliki za branitelje.

Ja mislim da je ipak AUDIO, jer je on tako u cijeloj povijesti bio glavni kočničar rasta. Svaki rast je pokrivao s onolikim brojem dionica koji je kupce uvjeravao da odustanu od daljnje kupovine i od dionice uopće. Svugdje Toda ima nekog svoga. Svi bivši visokopozicionirani inspektori MUP-a su po raznim sektorima Agrokora i osiguravaju integritet i imunitet.
[/quote]

Još niste shvatili da Audio ne prodaje dionice, ali nema veze, radije se pitajte tko je danas već kupio skoro 6000 komada i ne odustaje…

1.
AGROKOR D.D. (05937759187)
1.291.895 54,13 Osnovni račun
2.
ADRIS GRUPA D.D. (82023167977)
617.227 25,86 Osnovni račun
3.
AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
247.507 10,37 Zast. račun
4.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)
7.841 0,33 Skrb. račun
5.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
5.107 0,21 Skrb. račun
6.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)
3.725 0,16 Skrb. račun
7.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)
3.500 0,15 Skrb. račun
8.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535)
3.494 0,15 Skrb. račun
9.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)
2.948 0,12 Skrb. račun
10.
PERČIN ANTUN (91563018926)
2.916 0,12 Osnovni račun
Ukupno: 91,60

Biće intersantnih promjena pa da zabilježimo današnje stanje,baš suludo neko koči cijenu namjerno i to baš pri povećanju likvidnosti i ulaska u Crobex,što Tisku daje dodatnu težinu,vjerovatno Toda nije sretan zbog toga jer mu Paket od Audia biti će sve skuplji..




da li ovo 4. ili 5. izlaze van iz top10 danas?! na 177 neprestano dolaze nove količine. ne vjerujem da su dionice dobivene od AUDIA jer su pojedniačni paketi preveliki za branitelje.

Ja mislim da je ipak AUDIO, jer je on tako u cijeloj povijesti bio glavni kočničar rasta. Svaki rast je pokrivao s onolikim brojem dionica koji je kupce uvjeravao da odustanu od daljnje kupovine i od dionice uopće. Svugdje Toda ima nekog svoga. Svi bivši visokopozicionirani inspektori MUP-a su po raznim sektorima Agrokora i osiguravaju integritet i imunitet.
[/quote]

Još niste shvatili da Audio ne prodaje dionice, ali nema veze, radije se pitajte tko je danas već kupio skoro 6000 komada i ne odustaje…
[/quote]
Da to je pitanje tko je kupio jer očito ne odustaje,a koji je bedak prodao..

ljudi, vidite vi da vaš delboy zna prepoznati dionice. jest da sam ovu prepoznao prerano, ali nikad nije kasno za strpljive. pogledajte naloge ispod 1000 kuna. ostalo je još vrlo malo jer nalozi idu do 370 i onda ništa do 1000 kuna. naravno, i to će se popuniti vašim dionicama, ali lijepo je za vidjeti…

...povijest se ponavlja...

Pa ako Todi onda u stečaju nije bilo skupo 430 kn sada nakon toliko ulaganja ipak bi volio on i onih deset posto od države,ali da ne plati puno,jer državi trbaju novci,ovde se cijena naočigledno štopa,i to bezobzirno i providno,pa nije ovo Ingra da sutra moš biti u stečaju,svašta..

Kad mi zajednica daje jedan posto to mi mnogo govori…da sam u pravu,sorry..

New Report

Close