TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i najbitnije: pogledajte udjele/dionice u drugim društvima. kakvo je to povećanje?

mislim da su to samo isti udjeli promijenili poziciju u FI, pogledaj ukupnu dugotrajnu fin. imovinu.

evo još refresh mog excela sa multiplikatorima pa neću više spamati… ne zaboraviti da je sve to nekonsolidirano

Lijepo kolega. Iskreno ja sam ugodno iznenađen sa godišnjim FI TISKa.
Očito smo konačno riješili uvođenje POSa, otpremnine neadekvatnom kadru i ostale rashode koji su nas mučili u prošlosti. Sad mi je jasnije i povećanje interesa za dionice TISKa u zadnje vrijeme.
Uz ovakve prihode (i to nekonsolidirane naravno) i minimalno povećanje efikasnosti poslovanja mogli bi uskoro svjedočiti i rekordnoj dobiti TISKa. Sad samo treba spojiti 4 dobra kvartala [lol]

Solidno poboljšanje poslovanja, sad je TISK na fer vrijednosti negdje. [thumbsup]

Odlično izvješće, lijepo je napokon biti dioničar Tiska,


Lijepo kolega. Iskreno ja sam ugodno iznenađen sa godišnjim FI TISKa.
Očito smo konačno riješili uvođenje POSa, otpremnine neadekvatnom kadru i ostale rashode koji su nas mučili u prošlosti. Sad mi je jasnije i povećanje interesa za dionice TISKa u zadnje vrijeme.
Uz ovakve prihode (i to nekonsolidirane naravno) i minimalno povećanje efikasnosti poslovanja mogli bi uskoro svjedočiti i rekordnoj dobiti TISKa. Sad samo treba spojiti 4 dobra kvartala [lol]

2012. bi trebala biti još bolja s obzirom koje novotarije planiraju uvesti!


Solidno poboljšanje poslovanja, sad je TISK na fer vrijednosti negdje. [thumbsup]

Mudro zboriš [wink]
A i dalje se mudro i u tišini kupuje.



Solidno poboljšanje poslovanja, sad je TISK na fer vrijednosti negdje. [thumbsup]

Mudro zboriš [wink]
A i dalje se mudro i u tišini kupuje.
[/quote]

a vidimo da se mudro i prodaje;)…eh, doista mora da je jadan onaj koji mora prodati ovaj dragulj ispod 300 kuna. iskreno takve žalim jer im je novac očito potreban za operaciju, ali nadam se ne estetsku. nema drugog opravdanja zašto netko ovo prodaje ispod 300 kuna. nema niti ispod 500, ali ajde- kriza je pa je nekome usfalilo para…

...povijest se ponavlja...

Kako je moguće da se ovolike količine okreću uz veoma mala odstupanja od cijene, tj. po istoj cijeni?
Prvih 10 pasivno. Od 11. imaju manje od 2000 komada.
Bijaše spavanac toliko mjeseci, i sad odjednom veoma živo, a bez većih pomaka?
Ja i moji prijatelji spadamo u veće a nismo bili nešto posebno aktivni (samo ja dokupih).
Čudno, a nije čudo. [undecid]

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Možda će se mnogi skloniti u ovoj dionici; em je cijena na niskim granama, em je pespektivna, em mnoga nekad popularne firme imaju loša izvješća. Ja da sam početnik bi odmah ušo u ovu dionicu

Reiffeisen na 7. je nešto sitno otpustio, a Perčin podebljao; ostalo nepromjenjeno za sada

Očito će se u TOP10 vidjeti promjene tek kad kupac tako odluči. Meni ovo već danima izgleda ko da skuplja jedan te isti kupac. Njemu se očito nije cilj pojaviti još neko vrijeme u TOP10. A inače ima interesantnih imena koja su kupila i malo ozbiljnije količine u zadnje vrijeme. Čak su i 2 fonda jednog društva za upravljanje kupovala. Istina simbolične količine za sada ali opet. Pokrenula se priča sa mrtve točke. [thumbsup]

New Report

Close