TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


……..
8. VUKADIN ZVONIMIR (90845929319) 3.240 0,14 Osnovni račun NEW
……..
Neka je on tu nama došao.
To nije mala ribica.

1. AGROKOR D.D. (05937759187) 1.291.895 54,13 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. (82023167977) 617.227 25,86 Osnovni račun
3. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 252.012 10,56Zast. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 7.841 0,33 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 5.107 0,21 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 3.725 0,16 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535) 3.604 0,15 Skrb. račun
8. PERČIN ANTUN (91563018926) 2.829 0,12 Osnovni račun
9. KBZ D.D. (70663193635) 2.726 0,11 Skrb. račun
10. NOVAKOVIĆ SAŠA (39034247686) 2.063 0,09 Osnovni račun
Ukupno: 91,72


……..
8. VUKADIN ZVONIMIR (90845929319) 3.240 0,14 Osnovni račun NEW
……..
Neka je on tu nama došao.
To nije mala ribica.

E dugo je bio vlasnik dionica čak1 (jedan) dan čim je imao zaradu od 1(jedne) kune sve prodao to mora da je stvarno neki veliki igrač takvih nam stvarno fali, na šta je ova burza došla kapitalizira se dobit od 1 (jedne) kune [bye]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



……..
8. VUKADIN ZVONIMIR (90845929319) 3.240 0,14 Osnovni račun NEW
……..
Neka je on tu nama došao.
To nije mala ribica.

E dugo je bio vlasnik dionica čak1 (jedan) dan čim je imao zaradu od 1(jedne) kune sve prodao to mora da je stvarno neki veliki igrač takvih nam stvarno fali, na šta je ova burza došla kapitalizira se dobit od 1 (jedne) kune [bye]
[/quote]

Bolje si uzmi knjigu dioničara (ako si dioničar) nego da donosiš ovdje ovako glupe zaključke. Nestalo je zadnje vrijeme više računa iz TOP 10, a nitko novi nije ušao a uz to su išle veće blok transakcije i neke van burze… Postaje zanimljivo 🙂




……..
8. VUKADIN ZVONIMIR (90845929319) 3.240 0,14 Osnovni račun NEW
……..
Neka je on tu nama došao.
To nije mala ribica.

E dugo je bio vlasnik dionica čak1 (jedan) dan čim je imao zaradu od 1(jedne) kune sve prodao to mora da je stvarno neki veliki igrač takvih nam stvarno fali, na šta je ova burza došla kapitalizira se dobit od 1 (jedne) kune [bye]
[/quote]

Bolje si uzmi knjigu dioničara (ako si dioničar) nego da donosiš ovdje ovako glupe zaključke. Nestalo je zadnje vrijeme više računa iz TOP 10, a nitko novi nije ušao a uz to su išle veće blok transakcije i neke van burze… Postaje zanimljivo 🙂

[/quote]
Ja sam dioničar i govorim istinu za razliku od tebe koji pojma nemaš pa lupetaš i iznosiš neistine, di je nestao broj 8 pojela ga maca.?

Tko je još nestao iz top10? *****brisano*****

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

graditelj, 10.02.2012. u 09:58

Ja sam dioničar i govorim istinu za razliku od tebe koji pojma nemaš pa lupetaš i iznosiš neistine, di je nestao broj 8 pojela ga maca.??????????????????

vidiš da cijelo vrijme nešto mute, sele sa ručna na račun, skrivaju se iza skrbničkih računa itd… vjerujem da mu niti nije bila namjera ući u top10. ne misliš valjda da bi se netko igrao sa stotinama tisuća kuna na slabolikvidnoj dionici za par kuna zarade. ako se ne zaradi 100-200% na ovome, nije vrijedno truda.


upitnik9, 10.02.2012. u 10:03

Ja sam dioničar i govorim istinu za razliku od tebe koji pojma nemaš pa lupetaš i iznosiš neistine, di je nestao broj 8 pojela ga maca.??????????????????

vidiš da cijelo vrijme nešto mute, sele sa ručna na račun, skrivaju se iza skrbničkih računa itd… vjerujem da mu niti nije bila namjera ući u top10. ne misliš valjda da bi se netko igrao sa stotinama tisuća kuna na slabolikvidnoj dionici za par kuna zarade. ako se ne zaradi 100-200% na ovome, nije vrijedno truda.
[/quote]
Ništa mene više ne čudi, sve je moguće na ovoj našoj burzi……………

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ne znam zašto se uopće prepucavate. Da ste si dali malo truda umjesto da tu lupetate i pogledali koliko je dionica prošlo taj dan skužili bi bez puno filozofiranja da on nije mogao prodavati taj dan. Čak i da je sav promet taj dan bio njegov, ne bi ispao iz TOP10.

Tako da upitnik9 nije u pravu kad tvrdi da je isti prodavao. Vjerujem da je vjerojatniji scenarij koji je ponudio graditelj. No vidjet ćemo već drugi tjedan [wink]


Ne znam zašto se uopće prepucavate. Da ste si dali malo truda umjesto da tu lupetate i pogledali koliko je dionica prošlo taj dan skužili bi bez puno filozofiranja da on nije mogao prodavati taj dan. Čak i da je sav promet taj dan bio njegov, ne bi ispao iz TOP10.

Tako da upitnik9 nije u pravu kad tvrdi da je isti prodavao. Vjerujem da je vjerojatniji scenarij koji je ponudio graditelj. No vidjet ćemo već drugi tjedan [wink]


Šta se dogodilo sa njegovim dionicama i gdje su nestale imate možda vi neko suvislo rješenje??????

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Šta se dogodilo sa njegovim dionicama i gdje su nestale imate možda vi neko suvislo rješenje??????

Malo ženi, malo dici, malo ćaći i materi za popravit mirovine, malo dobrim nećacima,…
Kad su javni bilježnik i ZSE preko puta sve se riješi u jedan dan…
Ili? Koje su sve moguće zakonske opcije ovako misterioznog nestanka ?
Burzovna Stealth tehnologija?
Amerikanci napravili zrakoplov nevidljiv radarima ali ne i oku, a mi smo im odmakli tisućljeće ispred. Mi imamo potpuno nevidljive ljude?

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Ne mogu ništa tvrditi ali u jednom danu je to moguće riješiti samo sa prebacivanjem na skrbnički račun.

mislite li da je prebacio dionice na skrbnički? ili ih je prodao sa par kuna zarade po komadu? molim kolege sa terencima da odu do SKDD-a i pogledaju nam friško stanje. hvala. mi sirotinja sa lošim autima ne možemo izaći niti iz garaže jer nemamo za lopate.

...povijest se ponavlja...

trend pada trajao je punih 8 mjeseci i konačno se jasno vidi promjena trenda.

New Report

Close