TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Plati meni na račun 500 ojra i ja ti dam info. A za 900ojra češ dobit i one koje želiš čuti!
Veselo kolega!
[tongue]

Kolega, a rekli ste da ste prozor na burzu zaključali na neko vrijeme. Ja sam ovih dana čak nešto i gricnuo, čisto onako da si jednog dana ne prigovaram da nisam, a i prosjek je sad prihvatljivo nizak u odnosu na prije 2 godine.
Tako da ako cijena ostane i na ovim razinama duže vrijeme, dobro, bez loših emocija i duševnih boli.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Gates, prebacuju iz Fondova, na skrbničke račune…/ SVOJE/. Imamo nekoliko takvih situacija
IN – Zagrebačka banka npr. OUT- neki fond za SJIZ – regiju na Islandu.Vlasnici fondova , su isto
samo ulagači od krvi i mesa..zakaj si ne bi dividendu od XY u vidu neisplaćene dobiti -ili
kratokoročne pozajmice preselili na novi skrbnički….i još malo zaradili ….pogotovo, ako za to
ima uporište u rastu, kao danas ATPL..

Je primjetio sam. Ali ovo danas nije bilo prebacivanje jer se dalo bez problema kupiti po 135 kn. Konacno sam dokupio na ovim nivoima 🙂



Gates, prebacuju iz Fondova, na skrbničke račune…/ SVOJE/. Imamo nekoliko takvih situacija
IN – Zagrebačka banka npr. OUT- neki fond za SJIZ – regiju na Islandu.Vlasnici fondova , su isto
samo ulagači od krvi i mesa..zakaj si ne bi dividendu od XY u vidu neisplaćene dobiti -ili
kratokoročne pozajmice preselili na novi skrbnički….i još malo zaradili ….pogotovo, ako za to
ima uporište u rastu, kao danas ATPL..

Je primjetio sam. Ali ovo danas nije bilo prebacivanje jer se dalo bez problema kupiti po 135 kn. Konacno sam dokupio na ovim nivoima 🙂
[/quote]

???

Na ovim nivoima??? Pa na ovim nivoima je cijelu vjecnost, mogli ste kupiti vec 100 puta…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8




Gates, prebacuju iz Fondova, na skrbničke račune…/ SVOJE/. Imamo nekoliko takvih situacija
IN – Zagrebačka banka npr. OUT- neki fond za SJIZ – regiju na Islandu.Vlasnici fondova , su isto
samo ulagači od krvi i mesa..zakaj si ne bi dividendu od XY u vidu neisplaćene dobiti -ili
kratokoročne pozajmice preselili na novi skrbnički….i još malo zaradili ….pogotovo, ako za to
ima uporište u rastu, kao danas ATPL..

Je primjetio sam. Ali ovo danas nije bilo prebacivanje jer se dalo bez problema kupiti po 135 kn. Konacno sam dokupio na ovim nivoima 🙂
[/quote]

???

Na ovim nivoima??? Pa na ovim nivoima je cijelu vjecnost, mogli ste kupiti vec 100 puta…
[/quote]
[thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Na ovim nivoima??? Pa na ovim nivoima je cijelu vjecnost, mogli ste kupiti vec 100 puta…

Majstore, ako sam nešto naučio kroz zadnjih 5 godina, a onda je to da ne treba žuriti sa kupnjom. Prosjek ulaza mi je do jučer bio oko 160 kn. Nažalost nisam prodavao na 200 kn jer sam imao velika očekivanja, kako od Tiska, tako i od naše burze općenito.
Nisam želio dokupljivati dok ne vidim da se nešto počne događati, a volumeni su se bitno povećali u zadnje vrijeme. Istina je da se svi skrivaju van TOP10, ali pogledaj malo knjigu dioničara (naravno ako si dioničar) i vidjet ćeš da se u zadnje vrijeme tu vrzmaju interesantne face. Strpljen spašen [wink]. Kak bi jedan naš guru rekao, u ovoj dionici mogu sjediti i par godina bez straha za njezinu budućnost.



Na ovim nivoima??? Pa na ovim nivoima je cijelu vjecnost, mogli ste kupiti vec 100 puta…

Majstore, ako sam nešto naučio kroz zadnjih 5 godina, a onda je to da ne treba žuriti sa kupnjom. Prosjek ulaza mi je do jučer bio oko 160 kn. Nažalost nisam prodavao na 200 kn jer sam imao velika očekivanja, kako od Tiska, tako i od naše burze općenito.
Nisam želio dokupljivati dok ne vidim da se nešto počne događati, a volumeni su se bitno povećali u zadnje vrijeme. Istina je da se svi skrivaju van TOP10, ali pogledaj malo knjigu dioničara (naravno ako si dioničar) i vidjet ćeš da se u zadnje vrijeme tu vrzmaju interesantne face. Strpljen spašen [wink]. Kak bi jedan naš guru rekao, u ovoj dionici mogu sjediti i par godina bez straha za njezinu budućnost.
[/quote]

slažem se. ovih dana je bilo i količina a i dobar je tajming za dokup. konačno se počelo trgovati kod nas. tehnički sada već tisak jako dobro izgleda. pred 3 mjeseca crobex i atx su bili oko 1700. danas je atx blizu 2200 a mi smo još na 17xx, vrijeme je da nadoknadimo ovaj zaostatak.

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. (05937759187) 1.291.895 54,13 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. (82023167977) 617.227 25,86 Osnovni račun
3. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 252.012 10,56 Zast. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 7.841 0,33 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 5.107 0,21 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 3.725 0,16 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535) 3.604 0,15 Skrb. račun
8. VUKADIN ZVONIMIR (90845929319) 3.240 0,14 Osnovni račun NEW
9. PERČIN ANTUN (91563018926) 2.829 0,12 Osnovni račun
10. KBZ D.D. (70663193635) 2.726 0,11 Skrb. račun
Ukupno: 91,77

Evo nam jednog novog igrača u TOP10. Dobro nam došao. Čekamo još da se ostali pojave. Baš me interesira tko je iza ovog KBZovog skrbničkog računa, a isto tako će biti zanimljivo vidjeti tko je pokupio paket od 2.500 komada koji je prošao u ponedjeljak i utorak. Pretpostavljam da je Prospectus bio prodavatelj.

Linić najavio i prodaju manjih državnih udjela, jel se to Tisak sprema na prodaju?

Ne vjerujem da će ići prodavati badava na ovim cijenama kako je to već bilo pokušano.
Mogao bi malo stisnuti MIFove da pokupuju iz portfelja stvari koje valjaju [smiley]. Samo onda će cijena morati na Delboyeve kratkoročne targete. Jel tako Delboy? [wink]


Mogao bi malo stisnuti MIFove da pokupuju iz portfelja stvari koje valjaju [smiley].

Dobro, ali šta će s Tiskom? [smiley]



Mogao bi malo stisnuti MIFove da pokupuju iz portfelja stvari koje valjaju [smiley].

Dobro, ali šta će s Tiskom? [smiley]
[/quote]

realno mogli bi utržiti 10% Tiska ili cca 250.000 dionica za nekih 100m kn. Sve ispod bi bio kriminal.

……..
8. VUKADIN ZVONIMIR (90845929319) 3.240 0,14 Osnovni račun NEW
……..
Neka je on tu nama došao.
To nije mala ribica.

New Report

Close