TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I 9. CREDO BANKA D.D. + 3 kom, he he

RB Dioničar Broj %
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13%
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86%
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56%
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 7.139 0,30% +308
5. Ilirika JIE 6.256 0,26%
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.107 0,21%
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16%
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 3.712 0,16%
9. CREDO BANKA D.D. 2.725 0,11%
10. PERČIN ANTUN 2.512 0,11%
UKUPNO 2.192.350 91,86%

Ekipa sa današnjeg dnevnika i dalje skuplja :-). Uskoro će rezultati pa to ni nije tako čudno. Pozitivan trend je krenuo već u 2Q, a trećem kvartalu su sigurno barem na moru dizali marže. Istina to baš na našem marketu i nije previše bitno, ali opet…




po meni mu je pametnije da digne vrijednost svojih dionica pa će mu i rejting porasti.

Todi više nitko ne želi dati kredit jer je dužan kao GRČKA!

[/quote]
Ovo je nevjerojatno.Ovakve izjave bez potvrde stavljati na javni medij.
Jesi li ti svijestan da je ovo ciljana dezinformacija za koju bi mogao odgovarati.Moji roditelji pesjeduju neke dionice iz Agrokorova koncerna i kada su vidjeli tvoj post panicno su htjeli rasprodati , na svu srecu sam ih sprijecio u tome.Tko zna koliko ljudi je citajuci tvoj post donijelo neku invsticijsku odluku. Molio bih te kao i na zvecevu da navedes izvor gdje mozemo vidjeti da "todi vise niko ne zeli dati kredite jer je duzan ko Grcka" (citiram tvoj post). Najozbiljnije razmisljam da ovaj post prijavim HANFI jer iznosenje ovakvih cinjenica koje su vrlo vjerojatno izmisljene s namjerom ostvarivanja neke materijalne koristi je utuzivo djelo. A onda ce se mozda pozabaviti svim tvojim postovima, pa malo sporedjivati tvoje djelovanje na burzi s tvojim pisanjem. Ja te ne optuzujem, jer nitko nije kriv dok mu se krivnja ne dokaze, samo sam uocio da svasta pises, sto investitore moze dovesti u zabludu.
[/quote]

Vaši roditelji ?
Mislite na mamu pod avatarom "ivana sedma" i tatu kao "delux" ?

ma nisu oni tako strašljivi da samo tako prodaju dionice.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Što vi od tiska očekujete za 10god? Sada će me svi popljuvat, ali ja i dalje mislim da tu nema kruha. Istina tisk se razvija, uveo je dosta novotarija. Ali osobno ne znam nikog tko tamo kupi novine, sokić ili čokoladicu. Tek dječica kupe poneki bon za mobitel. No tehnologija se strašno brzo razvija. Danas djeci račune na mobu možemo obnoviti preko interneta. Također imamo svu živu literaturu dostupnu na internetu. A u šoping idemo u velike lance, gdje sve imamo na jednom mjestu.

@Kanabis

Kako to misliš da se na TISK ne kupuje?Otkud im sad već skoro 3 milijarde kuna prihoda!?Treba prodati robe za 3M,nije to mala stvar,ovisi možda o poziciji,ali na nekim kioscima koje ja znam uvijek ima gužve,svašta se prodaje…Šta će biti za 10 god me ne zanima,toliko dugoročan baš i nisam.Trenutno najzanimljivije na TISK je više nego odličan P/S 0,12 ,uz ovako niske pokazatelje svako pa i malo povećanje marži ili smanjivanje rashoda dovodi do velikog rasta dobiti,već je pisano kako TISK napreduje u tom smjeru,prošli Q je već bio sasvim solidan,ovaj će zbog dobre turističke sezone sasvim sigurno biti još bolji..Drugo uvjeran sam da Todorić sutra proda TISK našao bi kupce u roku odmah!Zbog distribucije cigareta naravno…Isto tako si možeš postaviti pitanje zašto i dalje ulaže u ovu firmu ako nema budućnosti(evo i zadnji primjer distributivnog centra) u prošlosti je pokazao da ne oklijeva prodati bilo koju firmu ako nije zadovoljan profitom…uostalom u jednom intervju prije 2-3g izjavio je da od TISK očekuje najbolje rezultate u budućnosti,od cijelog Agrokora.

"Only dead fish swim with the stream"

Tisak je ovu sezonu odradio više nego dobro,osobito na obali.
Imaju sve više trafika koje su pravi mali mini market.
Također,imali su tri cjenika na obali :redovni,sezonski i super sezonski ,što na jednoj vodi jani od 0,5 lit izgledalo 5 kn, 7 kn , 9 kn u maloprodaji.
Probajte zamisliti koliko je ovo ljeto bilo vruće i koliko se vode prodalo po 9 kn ,a znamo od koga se uzimalo većina pića i vode,a naravno tu su i sladoledi.
Trenutno sam zadovoljan razinom cijene na dionici jer nisam završio ciklus kupnje na istoj ,a osobno mislim da nećemo dugo gledati dionicu na ovoj razini.
Naravno,to je samo moje mišljenje i nije nagovor niti na kupnju niti prodaju!

Gledajte nisam ja protiv tiska i moje pisanje nemojte tako shvaćati. Mogao sam i postavit pitanje zašto tisk a ne ernt? Jasno mi je da je tisk imao temeljito restrukturiranje. Ali gdje je do sada ta čuvena dobit? Hoće li tisak 3Q poslovati bolje ili će pokazati neku pozitivnu dobit?


Što vi od tiska očekujete za 10god? Sada će me svi popljuvat, ali ja i dalje mislim da tu nema kruha. Istina tisk se razvija, uveo je dosta novotarija. Ali osobno ne znam nikog tko tamo kupi novine, sokić ili čokoladicu. Tek dječica kupe poneki bon za mobitel. No tehnologija se strašno brzo razvija. Danas djeci račune na mobu možemo obnoviti preko interneta. Također imamo svu živu literaturu dostupnu na internetu. A u šoping idemo u velike lance, gdje sve imamo na jednom mjestu.

pa tisak je već pokazao da putem tisak-medie planira biti broj 1 online-shop za multimediu, knjižaru i paprinicu tako da ne moramo brinuti da tisak neće usvojiti nove tehnologije. tisak planira postati regionalni lider i u novim tehnologijama, a kiosci će biti ništa drugo nego mali konzumi (ako novine zaista izumru, u što sumnjam).

...povijest se ponavlja...

Puno vise je TISAK od kioska s novinama to smo sve vec znali ali evo ne znam dali ste znali da se na tisku mogu placati i racuni!

Pozdrav

Puno vise je TISAK od kioska s novinama to smo sve vec znali ali evo ne znam dali ste znali da se na tisku mogu placati i racuni!

Pozdrav

Tko još u Hrvatskoj plaća račune?! [shocked]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Puno vise je TISAK od kioska s novinama to smo sve vec znali ali evo ne znam dali ste znali da se na tisku mogu placati i racuni!

Pozdrav

Tko još u Hrvatskoj plaća račune?! [shocked]
[/quote]

kako to misliš tko ? pa svi ih plaćaju a na tisku do nove godine to mogu napraviti bez ikakve naknade. malo si pobrkao lončiće. komunalna poduzeća najbolje naplaćuju svoje jer i najsiromašnij penzić po primitku mirovine odvoji dio za režije…ne treba pretjerivati – naši ljudi su u tom pogledu najuredniji platiše u europi, a vjerojatno i šire.

...povijest se ponavlja...

Ovi spameri iz Tscum-a mi šalju SMSove da mogu račune plaćat na TISKU bez naknade. Hhahahha. Koja kampanja. Pa ako ovo ne digne cijenu dionice ne znam što će [lol] [lol]

New Report

Close