TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajmo ekipa, možete vi to, probiti 150. Mačji kašalj za prosječne hrvatke investitore podložne utjecajima medija i ostalih izvora dezinformacija. [lol]

Razočaran sam, računao sam na vas. [cry]

65kom Tisak 152,xx kn.
I onda mi netko kaže da ne budem kupio jeftino!
Ah, lijepa razlika od 153kn do 204kn.A
Al ne brinite se utopim na vrijeme oko 175kn-180kn jer preko nećete!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Machete, prodaj tu siću sutra dok još imaš kome, jer kao što si sam trabunjao, ide ovo na 100 kuna.


+TISAK 150,XX

al vam vratim na 168kn


evo ja ti sutra nudim 168 za taj tvoj paket… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


+TISAK 150,XX

al vam vratim na 168kn


A ja ti sutra nudim 145,00kn. Vrijedi samo do 10:10AM.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



+TISAK 150,XX

al vam vratim na 168kn


evo ja ti sutra nudim 168 za taj tvoj paket… [thumbsup]
[/quote]

Mislim da nema potrebe za toliku rastrošnost, jer Machete će biti i više nego sretan prepustiti Vam sutra taj paketić Tiska i za 150 kuna, jer ipak njegove nepogrešive tehničke analize upućuju da Tisak pada na 100 kuna, a možda i niže. Ili sada kada ga je on napokon neustrašivo kupio, tehnička analiza upućuje na rast do barem 500 kuna??

Ameri lijepo odrađuju,a ja Vam lijepo sad dižem ljestvicu, uvaljam Vam Tisak na 180kn

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Jučer i danas smo se malo šalili ali sada pamet u glavu. Vidim da bi sada već svi nekome nešto uvaljivali na 168, 180 i slično kuna. Većini ovdje burza još uvijek kladionica za malo veće novce. Neki su se tako danas kladili u pad ispod 150 kn pa su fino rasprodali svoje dionice. U biti svi koji su ovaj tjedan prodavali će biti gubitnici ove kladionice. Za razliku od takvog pristupa toplo preporučam svima uzeti knjige u ruke, proanalizirati financijske izvještaje i početi investirati a ne kockati se. Nijedna kockarska strategija ne može dati niti blizu prinose koji se mogu napraviti pametnim investiranjem. Bolje svaki mjesec uložiti par tisuća kuna (kome ostane od plaće) u dionice i samo dokupljivati, bez obzira na smjer u kojem ide burza, nego se ovako kockati sa svojim novcima. Sve je ovo dobro smišljena pljačka lakovjernih. Naravno da je američki rejting za Buffeta još uvijek AAA jer zna da Amerika duguje par vagona lijepo obojanog papira kojega može naštampati za 10 dana ako žele. A što ćete oni koji drže te papire tada sa njima kad im firme poskupe 2-3 puta u dolarima, eurima ili kunama to oni valjda znaju. Već sutra će se te kune vrijediti manje na ZSE a da ne pričam koliko će vrijediti za godinu dana. Pamet u glavu i kupovati realnu imovnu.

Jučer kupovah na 152 – 154 kn.
I ostavio nešto love ako pođe još niže, jer ovdašnji forumaški stručnjaci to najavljivaše.
I propala prilika …. koja se rijetko pruža ….
No Obama je dobar čovjek, napravit’ će on već još koju glupost koja će izazvati kratkoročnu globalnu paniku. Jer to mu jedino i ide od ruke.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Machete, jesi uspio danas prodati svoj paketić Tiska i zaraditi za kutiju cigareta? Jer kako mi se čini, po tvojoj tehničkoj analizi ovo sutra ide na 100 kuna, a vjerovatno i niže..

kolikoj a vidim, a mislim da vidim daleko i duboko…TISK ide UP… i to značajno…
čak i famozna TA govori isto…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

ide polako ali sigurno…to je bolje nego brzo pa pad…

New Report

Close