TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ha,ha,ha…koji je lik taj Machete,prije mjesec dana je trubio da ide na 400 a sad tvrdi koliko je TISK neperspektivan i skup.Pa zar ima netko da ga ozbiljno shvaća?TISK može i do 160,ali za to je potreban veliki pad indexa u svijetu i na ZSE.TA je tu sporedna.

Oni neiskusni i koji su novi na forumu? Prodao je TISK na 19x, zna da će prije ili kasnije gore, ali nikako da padne na 160 koliko bi Machete htio…
[/quote]

Sad će sigurno TISK na 160 kn,a možda i niže,ne moram govoriti zašto.Ići će u korekciju kao i cijeli ZSE.Naravno Machete neće zaboraviti naglasiti kako je on i njegova TA bila u pravu,jer on je iz TA TISKA uočio veliki pada amera i svijeta.Genije,nema šta.

"Only dead fish swim with the stream"

Više ne mislim da će Tiska biti po 160kn, nego mislim da će biti i po 100kn. Prije toga ne kupujem!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Evo ga… više ne mislim kupiti po 160, nego po 100… e kad bi bilo što se babi snilo… [lol]

Ali ljuti me machetova neosjećajnost prema dioničarima TISKa koji sada sa strahom čitaju ovako katastrofičan post… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Ja sam čuo da će se dijeliti besplatno. Prodaš po 100 i dobiješ natrag besplatno. Nema ti smisla ovdje se truditi. Nema tu više slabih ručica a ako se i nađe koja to mi pokupimo na 18x 🙂 Pola naloga na kupnji je skriveno što najbolje pokazuje interes za TIsak i nitko se ne trudi braniti cijenu. Meni je i 170 i 190 i 200 ok cijena jer ne planiram tržiti prije 350-400.


Ja sam čuo da će se dijeliti besplatno. Prodaš po 100 i dobiješ natrag besplatno. Nema ti smisla ovdje se truditi. Nema tu više slabih ručica a ako se i nađe koja to mi pokupimo na 18x 🙂 Pola naloga na kupnji je skriveno što najbolje pokazuje interes za TIsak i nitko se ne trudi braniti cijenu. Meni je i 170 i 190 i 200 ok cijena jer ne planiram tržiti prije 350-400.

pa ko će dočekat do 350-400,ja prodajem čim se približi 300 ;-)))))

i 180 bude super kako stvari stoje …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


i 180 bude super kako stvari stoje …

nažalost moguće. svi čekaju pon da se vidi kak će tržište reagirati.

Zanimljivo je čitati ove komentare ,osobito kad znaš rezultate po regijama za sve poslovnice Tiska.
[thumbsup]


Više ne mislim da će Tiska biti po 160kn, nego mislim da će biti i po 100kn. Prije toga ne kupujem!

Sudeći prema ovom postu, kolega MACHETE je definitivno na kupnji.
Jednom će mu se drukanje isplatiti.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


i 180 bude super kako stvari stoje …

Tisak će ići preko 450kn,al ne još, pa oni koji sada kupuju ne trebaju se brinuti.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


i 180 bude super kako stvari stoje …

Bit će nekima i 1ookn super. Dok ne ode veliki paket nema ovdje rasta!
ČEKA i kupovati na 90-100kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

machete, bojim se da ćeš se načekati…. [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close