TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nego di nam je nestala ekipa koja je TISK čekala na 140?
Vidim i po drugim dionicama da su najveći kritičari prešli na stranu kupnje. Sad jedino ne znam da li je to dobro ili nije [lol]

Zanima me baš sutrašnji dan pošto će zse vjerovatno u crveno.

[/quote]

Zašto? Molim malo argumentirajte kolega.



Zanima me baš sutrašnji dan pošto će zse vjerovatno u crveno.

Zašto? Molim malo argumentirajte kolega.
[/quote]

Evo ja ću ti argumentirati umjesto njega. Prodao je očito čovjek danas i sad bi ponovo kupio. Samo ne ide to baš tako [cool]




Zanima me baš sutrašnji dan pošto će zse vjerovatno u crveno.

Zašto? Molim malo argumentirajte kolega.
[/quote]

Evo ja ću ti argumentirati umjesto njega. Prodao je očito čovjek danas i sad bi ponovo kupio. Samo ne ide to baš tako [cool]
[/quote]

Mislim da kolega želi imati, ali kao što je poznato i uvijek se dogodi, kad je trend pozitivan, brdo keša ostane ucrvano na bidu. Taj keš će dobro doći da se dogura do targeta koji se lagano mogu isčitati, poštujući pravila TA.
Nisam neki ekspert za TISAK, ali postoje na ovoj temi kolege koji mogu to lijepo izraziti brojkama i crtkarijama.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ideš, upravo izašlo

http://www.zse.hr/default.aspx?id=35906

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Izgleda da je vrhunac prošao 🙁 počelo prema dole

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

@Gekko

1. Daj mi malo pojasni što ti znači ovaj gornji komentar na odluke Skupštine o promjeni Statuta

2. Normalna je stvar da se malo trgovanje primiri. Ovo je zdravi rast i svatko imalo ozbiljan zna da svaki rast, a bogami i pad ide u valovima. Cijeli market nam je tek na početku rasta tako da će ovaj put špekulanti poput tebe dugoročno popušti. ING je neki dan napisao odličan komentar o dedi koji je kupio dionice i sa njima nije ništa radio. [wink]

A iskreno mislim da više nitko ni ne puši ove spike ide to sad gore, ide to sad dole.


Izgleda da je vrhunac prošao 🙁 počelo prema dole

čini se da je geko prodao svojih 200 komada po prodaji… nema brige prva stepenica je 240.

TA zasad ne govori puno! Činjenica da se popunio GAP na 214kn, ako izračunamo,rast od 160kn do 214kn je cca 34% što odgovara valu 1 gore, a sad slijedi povrat 21%, a to pojašnjava ovaj moj target 172-174kn. No, ne mora tako i biti ako izdrži 192kn koji je ipak 1.target za kupovinu.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@ machete

Gledajući ovako ovlaš na sličicu s desne strane, izgleda mi da se forimra nekakva čikarica.
HSS moram priznati, ne vidim.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ovo bi danas moglo fino potegnut 🙂 vidim velika količina je postavljena na 195 – 1000 komada, a nema baš zainteresiranih za prodaju.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]




Zanima me baš sutrašnji dan pošto će zse vjerovatno u crveno.

Zašto? Molim malo argumentirajte kolega.
[/quote]

Evo ja ću ti argumentirati umjesto njega. Prodao je očito čovjek danas i sad bi ponovo kupio. Samo ne ide to baš tako [cool]
[/quote]

Slažem se kolega sada bi opet nutra kad su vidli da bu potegnula, ma ova tvrtka je zakon pogledajte koji je to prihod a još su uzeli i kioske /Slobodne/ na moru. Milina.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


@ machete

Gledajući ovako ovlaš na sličicu s desne strane, izgleda mi da se forimra nekakva čikarica.
HSS moram priznati, ne vidim.


Pardon kolega, malo sam promiješao lončiće, da, HSS je ipak na Hidrici… a target, uf, ne mogu vjerovati koliko visoko…. [bye]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close