TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je tako onda i ja prodajem ovo smeće od dionice…

@S400

Problem foruma mojnovac je po meni u nazivu. Morao bi promjeniti naziv u MojaSlobodnaDalmacija. Tako dugo dok vlasnik foruma (Alen) ne promjeni moderatora neće biti ništa od foruma.

Ne treba zaboraviti ni da će i ovdje izvjesno dobra turistička sezona imati utjecaja na prihode a valjda će se povećati i dobit.
Tako da vjerujem u cijenu iznad 200 kn vrlo brzo.

"Only dead fish swim with the stream"

Bit ćemo uskoro i preko 400kn s ovim tempom…. nego mene zanima kad će Tisak na 140kn kako je rekao kolega Tigrus????? Kad će????

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



@S400

Problem foruma mojnovac je po meni u nazivu. Morao bi promjeniti naziv u MojaSlobodnaDalmacija. Tako dugo dok vlasnik foruma (Alen) ne promjeni moderatora neće biti ništa od foruma.

Da li to znači da tisak distribuira i mojnovac.net?
IP over kiosk? [shocked]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Ne treba zaboraviti ni da će i ovdje izvjesno dobra turistička sezona imati utjecaja na prihode a valjda će se povećati i dobit.
Tako da vjerujem u cijenu iznad 200 kn vrlo brzo.

Kolega turistička sezona je u startu podbacila.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]



Ne treba zaboraviti ni da će i ovdje izvjesno dobra turistička sezona imati utjecaja na prihode a valjda će se povećati i dobit.
Tako da vjerujem u cijenu iznad 200 kn vrlo brzo.

Kolega turistička sezona je u startu podbacila.
[/quote]

Zbog kasnog Uskrsa,ništa neobično,ali nije to ni bitno,važna je glavna sezona,a boking i očekivanja su dobri.

"Only dead fish swim with the stream"

„Izvrsni rezultati turističkog prometa, ostvareni za vrijeme Uskršnjih blagdana u Hrvatskoj, povećali su u travnju broj turističkih dolazaka za čak jednu petinu. Sve je to dovelo prva četiri mjeseca u turistički plus, u kojem je zabilježeno 12 posto više dolazaka i noćenja u Hrvatskoj“ – rekao je ministar turizma Damir Bajs na 21. Sjednici turističkog vijeća, održanoj u Čazmi; navodi se u piopćenju.

http://www.barkun.hr/2011/05/08/odlican-pocetak-sezone-samo-dobar-uvod-u-zahtjevnu-predsezonu/

"Only dead fish swim with the stream"

HRVATSKE RAČUNICE!!!!!!!!!!!!!!!
Od Nove godine do danas 5% – MANJE TURISTA!!!! to je jedina ISTINA!!!!
To vam dođe kao: dobit porasla 156% obzirom na LANI!!!!!! – a lani je dobit bila recimo 200 kunića!!!! [bye]


HRVATSKE RAČUNICE!!!!!!!!!!!!!!!
Od Nove godine do danas 5% – MANJE TURISTA!!!! to je jedina ISTINA!!!!
To vam dođe kao: dobit porasla 156% obzirom na LANI!!!!!! – a lani je dobit bila recimo 200 kunića!!!! [bye]

Prošle godine apartman tipa je išao maksimalno za 90 Eura, ove godine većina rezervacija na 100+, prosjek 110 Eura/dan. Općenito, očekivana zarada preko 10% veća.
Stoga od one "veliki promet a mala zarada" više me zanima "isti promet a veća zarada".

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

E moj metuzaleme ( stisnuo sam ti stotku a ti RAZMISLI ZAŠTO )!!
Za sto eura možeš noćit u PARIZU koji je ipak nešto BOLJI od pripiz’ine kod nas sa klimavim krevetom i pogledom na MORE!!!!!
A na Floridici možeš kupiti apartman za 50000 želembaća!!!!
A TI LUPAJ PO HRVATSKOJ RAČUNICI – do besvjesti a onda se ČUDI KAO I NAŠA VLADA!!!!!

tip top ,

stvarno nemožeš mješati žabe i babe .
Pa gdje se može mjeriti Florida i Pariz sa Lijepom Našom Dalmacijom .
Vidim da nisi putovo po svijetu , a nisi ni po Hrvatskoj .
Kupci najbolje znaju zašto nekretnine na našem Jadranu plaćaju 2000-3000 pa čak i 8000 Eura m2.
Kao što su naše nekretnine još uvijek potcjenjene , tako su i naše dionice vrednije od trenutnih cijena .

New Report

Close