TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I dalje tvrdim da je ova cijena nerealno niska, pogledajte samo KSST gdje Todorić nije dao ponudu a svi su očekivali da će biti zainteresiran. On nikad nije nešto preplatio, ili je dobio državni poticaj ili je nešto kupio uz veliki diskont-TISAK je primjer. Platio ga je 430 kn, procjenite koliki mu je bio diskont na tu cijenu. POZDRAV

..u potpunosti se slažem..tu je sve jasno…kupiti i HOLD…..

PD tiskano

Ante Trutin imenovan za novog direktora sektora veleprodaje u Tisku.

U Agrokorovu sustavu je Trutin je od 200. godine. Radio je u veleprodaji i distribucijim, bio je direktor operativnog poslovanja Velproa te direktor sektora u toj tvrtki.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


PD tiskano

Ante Trutin imenovan za novog direktora sektora veleprodaje u Tisku.
U Agrokorovu sustavu je Trutin je od 200. godine. Radio je u veleprodaji i distribucijim, bio je direktor operativnog poslovanja Velproa te direktor sektora u toj tvrtki.


Ne moram napominjati kako je VELPRO uvijek bilježio odličnu prodaju!
Po meni je ovo dobar znak za Tisak. Danas je bilo jasno kako se kupci uvijek iznova pojavaljuju,a prodaja kao da tek počima kužiti da gubi bitku. Možda i bolje da nema naglog rasta, već ovako 1-2% svaki dan gore, lagano i bez pompe….a onda kad prođemo 300kn stampedo….
420 – TEHNIČKI TARGET!!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Malo više o tome:

Ante Trutin novi direktor Sektora veleprodaje u Tisku

Za novog direktora Sektora veleprodaje u tvrtki Tisak d.d. imenovan je Ante Trutin, koji je novu funkciju preuzeo s 1. svibnjem 2011. godine.

U sustavu koncerna Agrokor Trutin radi od 2000. godine, gdje je svoje bogato radno iskustvo stekao upravo na području veleprodaje i distribucije, ističu iz Tiska.

Već 2004. godine postaje Direktor operativnog poslovanja u poslovnom području veleprodaje i distribucije VELPRO-a, a 2007. preuzima funkciju Direktora sektora istog poslovnog područja.

Trutin je od 2005. i predavač na Agrokorovom programu Futura A koji je namijenjen mladim zaposlenicima Koncerna. Godine 1996. diplomirao je na Agronomskom fakultetu.

Jel ovo početak puta u raj???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Problem je u tome što je Todorić platio 4xx u neko drugo vrijeme..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Istina je da su bila druga vremena. No isto tako vrijednost businessa TISKa onda i danas je u još većem nesrazmjeru [wink]. Recimo prihodi su mu bili 40% niži nego danas. I to ako se gledaju nekonsolidirani podaci…
A ta će vremena vjeruj mi opet doći. Jako je tanka granica između pesimizma i euforije. Uvjerili smo se u to kroz povijest, kako vani na burzama, tako i kod nas. [cool]

No stvarno neću više nikoga uvjeravati da li TISAK vrijedi ili ne. Ja sam se parkirao i čekam neke nove razine. Očekujem burno ljeto, a nakon toga ćemo vidjeti. Ne vjerujem u Delboyeve priče, ali da ima potencijal rasta od nekoliko puta sigurno ima. IMHO.

Uistinu mi nije jasno kako kolega Tigrus ne vidi pattern do 420kn????
Pogledajte samo tu kupnju, ulijeva strah u kosti svakom tko imalo pomisli na prodaju.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Probili 180, prva stanica po tehničkoj oko 240 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Probili 180, prva stanica po tehničkoj oko 240 kn.

nakon sto ste prodali po bidu ovih dana eventualno bi mogli do te razine, slazem se

Ja svoje predajem u druge ruke na 300, kolega Machete ima i veći target ali ja bih s 300 bio zadovoljan, iako dionica vrijedi puno više.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Vide se ovdi ozbiljne namjere!
Usput u zadnje vrime pojačano surađujem s djelatnicima Tiska i mogu potvrditi da su pravi profesionalci ,koji znaju i mogu!
Samo toliko…. [thumbsup]

New Report

Close