TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U nas s 300-400 tisuća kuna možeš pokrenut lavinu, nek neko 2 dana počne kupovat vidit ćeš reakciju ostalih, sad neće niko ,a čim krene gori svi kreću u ukrcaj. Tipično

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


U nas s 300-400 tisuća kuna možeš pokrenut lavinu, nek neko 2 dana počne kupovat vidit ćeš reakciju ostalih, sad neće niko ,a čim krene gori svi kreću u ukrcaj. Tipično

Upravo tako…. sudeći po TA, pitanje je samo trenutka… za očekivati je snažni zeleni val na Tisku….
bliži se trenutak, mislim da se radi o satima…..

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

zeleni val,ubrzo cijene od 300-400 kn i sl……….ovdje na temi Tiska uvijek ima dobrih viceva da ti uljepšaju dan…….. hahaha

Druže BRUX, u TISKU su dijamanti….

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



U nas s 300-400 tisuća kuna možeš pokrenut lavinu, nek neko 2 dana počne kupovat vidit ćeš reakciju ostalih, sad neće niko ,a čim krene gori svi kreću u ukrcaj. Tipično

Upravo tako…. sudeći po TA, pitanje je samo trenutka… za očekivati je snažni zeleni val na Tisku….
bliži se trenutak, mislim da se radi o satima…..
[/quote]

gdje je taj zeleni val?……ne da su sati prosli, vec i dani i tjedni, rjesite se muke i prodajte

ne ide to ispod 169 kn.. na bidu do 169 kn stoji cca 2900 komada, a to nije malo za trenutnun likvidnost.
sa 2900 komada na asku, dionica je na preko 280 kn.. (250 realno..)

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany

Lijepo sam Vam rekao Tisak će na 420kn, za 4 mjeseca će se opet BRUTALNI KAPITALISTI pitati kako se to dogodilo? Kako je to moguće????

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@ Machete

Što će tebi tih 420 kn kad ćeš ionako opet prodati na 174 [lol]. Zaradit ćeš par bureka, a kad krene ispast ćeš van i propustiti pravu gozbu [wink]

Kolega edomajka…. nemam Tiska pretjerano, nekoliko stotica.
A opet ne mislim prodavatli prije 420kn jer mislim umjesto zarade za bureke otvoriti buregdžinicu.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Kolega edomajka…. nemam Tiska pretjerano, nekoliko stotica.
A opet ne mislim prodavatli prije 420kn jer mislim umjesto zarade za bureke otvoriti buregdžinicu.

Hehhehe. Dobarrrr. Samo da je nama dobiti datum ulaska u EU slijedeći mjesec.
U tom ćeš slučaju biti majstor od bureka već ove jeseni [lol]

10. NOVAKOVIĆ SAŠA 2.100 0,09 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA + 91

I dalje tvrdim da je ova cijena nerealno niska, pogledajte samo KSST gdje Todorić nije dao ponudu a svi su očekivali da će biti zainteresiran. On nikad nije nešto preplatio, ili je dobio državni poticaj ili je nešto kupio uz veliki diskont-TISAK je primjer. Platio ga je 430 kn, procjenite koliki mu je bio diskont na tu cijenu. POZDRAV

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close